دوشنبه 3 آذر 1399

فیلم «به خاطر دخترم» به جشنواره (L.I.M.P.A) لندن راه پیدا کرد

فیلم «به خاطر دخترم»
    -     کد خبر: 12337
    -     تاريخ انتشار : 1399/9/2|15:49
سرویس : استانها
فیلم کوتاه «به خاطر دخترم» از تولیدات حوزه هنری استان کردستان به پنجمین دوره جشنواره ( L.I.M.P.A) انگلستان راه پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در پنجمین دوره جشنواره London International Motion Pictures Awards (L.I.M.P.A) انگلستان که در بخش‌های مختلف از ۱ تا ۱۲ دسامبر در لندن برگزار می‌شود، فیلم کوتاه «به خاطر دخترم» به تهیه‌کنندگی حوزه هنری کردستان و نویسندگی و کارگردانی محمد فرج‌زاده به بخش نهایی این جشنواره در بخش Best Web Series راه پیدا کرد.

جشنواره بین‌المللی تصاویر متحرک لندن (L I M P A) رویدادی سالانه است که در لندن با هدف گسترش فرهنگ فیلم و پیشرفت به دست آمده در شاخه‌های مختلف هنر فیلم و تقویت روابط بین فیلم‌سازان در کل جهان برگزار می‌شود.

۳ دوره اول این جشنواره مختص به هنرهای نمایشی بود که با تلفیق هنرهای نمایشی با هنر هفتم با عنوان LIMPA در دو دوره اخیر بهترین فیلم‌های جهان را در بخش‌های بلند، کوتاه و مستند انتخاب و معرفی می‌کند.

در بخش بهترین فیلم در مجموع ۴۵ فیلم مجوز حضور در بخش نهایی را پیدا کرده‌اند که در این بین فیلم «به خاطر دخترم» تولید حوزه هنری کردستان به همراه یک فیلم دیگر از ایران حضور پیدا کرده‌اند.

محمد فرج‌زاده از فیلم‌سازان توانمند کردستانی از شهرستان سقز است که تاکنون موفقیت‌های ارزنده‌ای را در سطح بین‌الملل با آثار تولیدی خود کسب کرده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال