دوشنبه 3 آذر 1399
مدیرعامل «باشگاه فیلم سوره» مطرح کرد:

مجموعه‌ آثار کوتاه و تله فیلم «وانتافه» تولید شد/ ساخت سریال «نغمه» در ۱۴۰۰

محمدجواد موحد مدیرعامل باشگاه فیلم سوره
    -     کد خبر: 12332
    -     تاريخ انتشار : 1399/9/2|13:16
محمدجواد موحد مدیرعامل «باشگاه فیلم سوره» گزارش عملکرد این مجموعه در نیمه اول سال ۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمدجواد موحد مدیرعامل «باشگاه فیلم سوره» در خصوص عملکرد این مجموعه در نیمه اول سال ۹۹ گفت: «باشگاه فیلم سوره» در ۷ ماهه اول سال جاری موفق به ساخت مجموعه‌ای از آثار کوتاه و همچنین تله فیلم تلویزیونی «وانتافه» به کارگردانی محمدحسین امانی شده است.

همچنین ۵ اثر کوتاه در حوزه توانمند‌سازی و معرفی کارگردانان جدید‌ تولید و بابی در زمینه آغاز فعالیت این فیلم‌سازان ایجاد شده است.

وی افزود: ساخت ۱۸ اثر کوتاه از جمله فعالیت‌های نیم‌ساله اول «باشگاه فیلم سوره» در سال ۹۹ بوده است.

موحد خاطرنشان کرد: در حال حاضر سریال «نغمه» در مرحله نگارش قرار داشته و تا پایان سال جاری مراحل پیش تولید آن پیگیری خواهد شد. بر این اساس ساخت این اثر به سال آینده موکول و درباره انتخاب عوامل آن تصمیم‌گیری خواهد شد. لازم به ذکر است تله فیلم «آجر به آجر» نیز از دیگر اقدامات «باشگاه فیلم سوره» بوده و در مرحله نگارش قرار دارد.

وی درباره وضعیت بحرانی انتشار ویروس کرونا و تأثیر آن بر روند تولید آثار اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های مربوط به ساخت آثار تا حدی انجام شده و تاکنون نسب به تولیدات ماه‌های گذشته با حفظ پروتکل‌های بهداشتی اقدام شده است، اما اگر این وضعیت تا سال آینده ادامه‌دار باشد قطعاً ساخت تولیدات متوقف شده و تابع قوانین مندرج در ستاد مبارزه با کرونا هستیم.

این در حالی است که فیلم «مصلحت نظام» و برخی دیگر از آثار در شرایط سخت کرونا تولید شده و موارد بهداشتی و حفظ سلامت عوامل در اولویت قرار دارد.

مدیر عامل «باشگاه فیلم سوره» ادامه داد: سلامت در اولویت همه امور قرار دارد، همانگونه که با ابتلای برخی عوامل تولیدی یک تله فیلم روند ساخت آن را به تعویق انداخت. بنابراین مجموعه «باشگاه فیلم سوره» و به طور کلی حوزه هنری همانند دیگر ارگان‌ها فعالیت‌های خود را منوط به تصمیم‌گیری‌های دولتی بر رعایت اصول بهداشتی کرده و تابع قانون است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال