دوشنبه 3 آذر 1399

بزرگداشت شهدای مسجد آیت‌الله منزوی در آبادان برگزار شد

مراسم بزرگداشت شهدای مسجد آیت‌الله منزوی
    -     کد خبر: 12325
    -     تاريخ انتشار : 1399/9/1|14:42
سرویس : استانها
به همت دفتر فرهنگ و مطالعات ادبیات پایداری حوزه هنری آبادان، اولین مراسم بزرگداشت شهدای مسجد آیت‌الله منزوی به مناسبت گرامیداشت شهدای این مسجد در قالب برگزاری شب خاطره برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مدیر حوزه هنری انقلاب اسلامی دفتر آبادان اظهار کرد: اولین مراسم بزرگداشت شهدای مسجد آیت‌الله منزوی (ره) در قالب شب خاطره به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج به همت حوزه هنری آبادان و پایگاه مقاومت بسیج این مسجد برگزار شد.

شهریار قلی‌گشتی با بیان اینکه این مراسم با تلاوت قرآن قاری برجسته و بین‌المللی قرآن حاج رسول مظفری و خاطره‌گویی سردار عبدالرضا قاسمی از رزمندگان این مسجد همراه بود، افزود: پخش کلیپ تصویری از شهید ابراهیم شریفی یکی از شهدای والامقام این مسجد و تقدیر از خانواده معظم شهدای مسجد از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

وی با اشاره به اینکه این مسجد بیش از ۳۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این برنامه رونمایی از اثر هنری «قهرمان مسجد ما» در قالب پوستر بود که شامل خلاصه وصیت‌نامه و زندگینامه ۱۲ تن از شهدای دفاع مقدس بود که روزی از نمازگزاران و رزمندگان این مسجد بودند.

قلی‌گشتی عنوان کرد: این پوستر شامل عکس‌های شهیدان حجت‌الاسلام علی اصغر ترکعلی، محمد خلفیان، علی مهدی‌زاده، حمیدرضا ذاکری، عباس بختیارنیا، نادر عباسی، ابراهیم و اسماعیل شریفی، احمد و مسعود صمیمی، عبدالحمید محمدپور و شهید حسن روشنگر است.

انتهای پیام/
 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال