دوشنبه 3 آذر 1399

مرادی بیناباج: لزوم تدوین خاطرات دفاع مقدس به صورت جمعی

مرادی بیناباج
    -     کد خبر: 12324
    -     تاريخ انتشار : 1399/9/1|14:36
سرویس : استانها
معاون راهبری استان‌های حوزه هنری در شب خاطره مجازی شهدای بی‌سیم‌چی گفت: خاطراتی که به صورت گروهی و جمعی ثبت می‌شود این قابلیت را دارد که به‌عنوان یک سند مکتوب جمعی، گنجینه و منبع ارزشمندی، مورد استفاده نویسندگان و پژوهشگران عرصه ادبیات جنگ قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سی‌اُمین نشست هم‌اندیشی و خاطره‌گویی رزمندگان تیپ ۲۹ نبی اکرم(ص)، به‌منظور تولید خاطرات شهدای بی‌سیم‌چی، با حضور میثم مرادی بیناباج معاون راهبری استان‌های حوزه هنری، افشین آزادی رئیس حوزه هنری کرمانشاه، اندیشمندان حوزه ادبیات پایداری و فرماندهان و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی، عصر سه‌شنبه ۲۷ آبان‌ماه در کرمانشاه برگزار شد.

معاون راهبری استان‌های حوزه هنری از لزوم بهره‌گیری بیان خاطرات دفاع مقدس به صورت گروهی خبر داد و افزود: برنامه‌ریزی و برگزاری نشست‌های مختلف به‌صورت مجازی که به منظور تدوین خاطرات شهدای بی‌سیم‌چی انجام شده، این قابلیت را دارد، به‌عنوان الگو و سند راهبردی ارزشمند در بین مراکز حوزه هنری کشور، مورد استفاده و بهره‌برداری قرار گیرد.  

مرادی‌بیناباج ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این گونه نشست‌ها به صورت مجازی اظهار داشت: ضبط و ثبت جلساتی مانند شهدای بی‌سیم‌چی که ناظر بر پنج فصل و بیش از سی نشست تخصصی است و مهم‌تر آنکه به صورت گروهی و جمعی برنامه‌ریزی شده، دارای برکات زیادی است، به‌ویژه این نشست مجازی که با همفکری و اشتراک‌گذاری خاطره‌ها، عکس‌ها و مستندهای مختلف می‌توان به تصویری کاملا شفاف و مشروح از عملیات‌های مختلف جنگ تحمیلی، دست یافت.

وی گفت: خاطراتی که به صورت گروهی و جمعی ثبت می‌شود بعدها این قابلیت را دارد که به‌عنوان یک سند مکتوب جمعی، گنجینه و منبع ارزشمندی، مورد استفاده نویسندگان و پژوهشگران عرصه ادبیات جنگ قرار گیرد.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال