دوشنبه 3 آذر 1399

حضور تولیدات حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در دو جشنواره مقاومت و مهر سلامت

جشنواره مقاومت
    -     کد خبر: 12323
    -     تاريخ انتشار : 1399/9/1|14:21
سرویس : استانها
فیلم‌نامه‌های تولیدی کارگاه از ایده تا فیلم‌نامه حوزه هنری چهارمحال و بختیاری، در جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت و جشنواره مهر سلامت حضور دارند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: کارگاه از ایده تا فیلم‌نامه حوزه هنری سه سال است که فعالیت خود را با حضور ۱۰ نفر از فیلم‌نامه‌نویسان جوان شروع کرده است و با پشتکار هنرمندان این کارگاه، بیشتر آثار تولیدی این کارگاه در جشنواره‌های مختلف حضور موفق و چشمگیری داشته‌اند.

محسن باقری‌دستگردی افزود: از فیلم‌نامه‌های تولیدی این کارگاه، فیلمنامه کوتاه انیمیشن «حلقه» نوشته مشترک فاطمه پناهنده و فاطمه رحمانی‌فرد به بخش مسابقه دومین جشنواره مهر سلامت راه یافته و فیلم‌نامه کوتاه داستانی «کلاه حصیری» نوشته فاطمه مشرف در بخش روایت قلم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت حضور دارد.

وی اظهار داشت: همچنین فیلم کوتاه داستانی «میرا» ساخته امیرحسین ریاحی در جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت حضور دارد. فیلم‌نامه این فیلم در کارگاه ایده تا فیلم‌نامه حوزه هنری استان تولید شده است و اکنون با تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان دفتر شهرکرد در این جشنواره حضور دارد.

گفتنی است، جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت با هدف ارتقای فرهنگ نیکوکاری در حوزه سلامت از طریق پیوند هنر و عمل خیر با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مجمع خیرین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود و شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با هدف تکریم رشادت‌ها و حماسه‌های ماندگار ایثارگران انقلاب اسلامی، مقاومت، و دفاع مقدس با حمایت و پشتیبانی بنیاد فرهنگی روایت فتح از سوی انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در آذرماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال