پنج شنبه 3 بهمن 1398

برگزاری جشنواره منطقه ۳ تئاتر«سوره» در اصفهان

عکس های مربوط به اخبار استان ها
    -     کد خبر: 1213
    -     تاريخ انتشار : 1396/4/21|13:56
مهدی احمدی‌فر رئیس حوزه هنری استان اصفهان ضمن اعلام این خبر گفت: اصفهان در هفته آینده میزبان جشنواره منطقه ۳ تئاتر«سوره» خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، احمدی‌فر مدیرجشنواره تئاتر سوره در اصفهان افزود: اصفهان به عنوان نماینده منطقه ۳ از شنبه 24 تیرماه میزبان تئاترهای 8 استان (اصفهان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، قم، هرمزگان، مازندران و یزد) برای برگزاری جشنواره منطقه سه تئاتر سوره خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تئاترهای این جشنواره در دو تالار کوچک و بزرگ تالار هنر اصفهان از 24 الی 26 تیرماه برگزار می شود و اصفهان در این جشنواره دو تئاتر و استان های دیگر یک تئاتر به روی صحنه می برند.

مدیر جشنواره تئاتر سوره در اصفهان ادامه داد: هر دو تئاتر استان اصفهان «بی درزمان» و «پیرمرد، بقچه، دوچرخه» در روز نخست به اجرا درخواهند آمد.

وی تصریح کرد: اختتامیه این دوره از جشنواره تئاتر سوره منطقه ۳ در ساعت 18:30 روز دوشنبه 26 تیرماه در تالار هنر برگزار می‌شود و از نفرات برتر تقدیر به عمل می‌آید و برگزیدگان هر یک از مناطق جشنواره تئاتر سوره به بیست و پنجمین جشنواره‌ سراسری تئاتر «سوره» که در نیمه مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود راه می یابند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال