پنج شنبه 8 آیان 1399
دبیرخانه جشنواره ملی حماسه گویان اعلام کرد:

ارسال بیش از ۳۰۰ اثر به جشنواره حماسه گویان

حماسه گویان
    -     کد خبر: 12117
    -     تاريخ انتشار : 1399/7/27|14:15
سرویس : استانها
دبیرخانه جشنواره ملی حماسه گویان از ارسال بیش از ۳۰۰ اثر به این جشنواره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، به نقل از منصور قربانی مسئول دبیرخانه این جشنواره و مدیر دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان اصفهان تاکنون بیش از 300 اثر از استانهای مختلف به دبیرخانه ارسال شده است.

وی افزود: این آثار از استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، تهران، خراسان رضوی، هرمزگان، همدان، فارس، قزوین، کردستان و ... ارسال شده اند.

مسئول دبیرخانه ی اولین جشنواره‌ی ملی حماسه گویان با اشاره به بخش‌های این جشنواره خاطرنشان کرد: این جشنواره در دو بخش بزرگسال و دانش آموزی برگزار می‌شود که در بخش بزرگسال تاکنون 173 اثر و در بخش دانش آموزی تاکنون 136 اثر به دبیرخانه ارسال شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بیش از دو هفته به پایان آخرین مهلت ارسال آثار زمان باقی است گفت: علاقه‌مندان برای حضور در این جشنواره بیش از دو هفته فرصت دارند تا آثار خود را از طریق ثبت نام در سایت حوزه هنری استان اصفهان و یا واتساپ به شماره 09131018982 ارسال نمایند.

همچنین فرزان معظم مسئول کمیته ی داوران جشنواره ی حماسه گویان با اشاره به آخرین مهلت ارسال آثار تا 10 آبان ماه گفت: هیات بازبینی اولیه یا همان هیات انتخاب جشنواره در هجدهمین نشست شورای سیاست گذاری جشنواره معرفی شد.

وی ادامه داد: این هیات متشکل از آقایان منصور قربانی، حجت الله یوسلیانی، فرزان معظم، حسین خالقی پور و فرزاد قاسمی هستند که پس از ۱۰ آبان ماه  به بررسی و انتخاب اولیه ی آثار ارسالی به این جشنواره می پردازند.

وی ضمن اعلام اسامی هیات انتخاب این جشنواره گفت: با توجه به اینکه این جشنواره تلفیقی از هنرهای تصویری و تخصص های نظامی در دفاع مقدس است ترکیب هیات بازبین و انتخاب ما نیز از متخصصان رشته های هنری و پایداری انتخاب شده اند.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال