دوشنبه 3 آذر 1399

داوران بخش داستان«دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب» معرفی شدند

داوران بخش داستان«دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب»
    -     کد خبر: 12111
    -     تاريخ انتشار : 1399/7/23|12:28
با پایان یافتن مرحله نهایی داوری بخش داستان«دوازدهمین جشنواره بين‌المللي شعر و داستان انقلاب» ، داوران این بخش معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی شعر و داستان انقلاب که اختتامیه آن بهمن ماه 99 برگزار خواهد شد، 6 نفر از نویسندگان مطرح کشور به داوری آثار بخش داستان پرداختند.

در این دوره از جشنواره که آقای «حسینعلی جعفری» دبیری بخش داستان آن را برعهده داشت ، مصطفی جمشیدی، شهریار زمانی و محمد رضا شرفی خبوشان در بخش داستان بزرگسال، عبدالرحمان اونق، شهرام شفیعی و هادی خورشاهیان در بخش داستان نوجوان، آثار راه يافته به مرحله نهایی بخش داستان را داوری کردند.

بخش داستان این جشنواره بین‌المللی با موضوعات رویدادهای سال‌‌های قبل از انقلاب و روزهای پیروزی انقلاب و پس از آن تا امروز همچون: دفاع مقدس، کودتای نوژه، حادثه طبس، منافقین، فتنه‌ها و ترورها، خیزش سال 42 و تبعید امام، کودتای سال32،  دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی ،  نقش و جایگاه انقلاب اسلامی در رهبری، وحدت، انسجام ملی و همراهی با جریان‌های استکبارستیز جهان با تأکید بر هویت اسلامی، مقاومت (با رویکرد ستم‌ستیزی، مبارزه با استکبار جهانی و ...) و در دو بخش رمان و داستان کوتاه فراخوان شده بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال