دوشنبه 13 مرداد 1399

پنجمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره در بجنورد برگزار می‌شود

عکس های مربوط به اخبار استان ها
    -     کد خبر: 1210
    -     تاريخ انتشار : 1396/4/21|13:53
سرویس : استانها
پنجمین جشنواره‌ منطقه‌ای تئاتر سوره ۳۰ تیر تا ۱ مرداد از سوی حوزه هنری خراسان شمالی و با حضور ۹ گروه نمایشی به میزبانی بجنورد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، وحید نمازی از برگزاری پنجمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره با حضور استان‌های گلستان، مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان و البرز در قالب نمایش‌های صحنه‌ای در مجموعه تئاتر شهر بجنورد خبر داد.

رئیس حوزه هنری خراسان شمالی افزود: نمایش‌های دشمن خدا به کارگردانی عماد الدین رجبلو، پروانه و ناقوس به کارگردانی سینا دلشادی، پیچ تند به کارگردانی غلامرضا یوسفی، خنکای ختم خاطره به کارگردانی سید امیر حسین جان‌نثار ، اتاق 1216 به کارگردانی کیوان صباغ، رویایی خیس حوالی پلک‌هایت به کاگردانی احسان روحی، جوجه اردک زشت به کارگردانی فرزاد صبوری، ترانه به کارگردانی ندا قربانیان و پلاس پلاس به توان دو به کارگردانی محمدرضا مرتضوی در این جشنواره با هم به رقابت می‌پردازند.

نمازی با اشاره به اینکه شعار این دوره جشنواره تئاتر سوره، اخلاق برای همه است، ادامه داد: امید است برگزاری این جشنواره با توجه به حضور گروه‌های مطرح نمایشی کشور در این منطقه، در ارتقای سطح دانش علمی و عملی هنرمندان جوان استان موثر بوده و موجب ایجاد بستری برای تولید آثار فاخر شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال