چهارشنبه 7 آیان 1399
معاون راهبری استان‌های حوزه هنری انقلاب اسلامی مطرح کرد:

فراخوان ارائه پیشنهاد برای تحول در مراکز استانی حوزه هنری

میثم مرادی بیناباج
    -     کد خبر: 12072
    -     تاريخ انتشار : 1399/7/15|16:19
سرویس : استانها
معاون راهبری استان‌های حوزه هنری در نشست با کارکنان حوزه هنری استان اصفهان، فراخوان «ارائه پیشنهاد برای تحول در مراکز استانی حوزه هنری» را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، میثم مرادی‌بیناباج، ضمن برشماری شاخص‌های تحولی مراکز استانی حوزه هنری گفت: تحقق هدف تحول در مراکز استانی حوزه هنری با هم‌فکری و مشارکت همه هنرمندان  و کارکنان حوزه‌های هنری استان‌ها محقق خواهد شد، لذا از همه هنرمندان و کارکنان مراکز استانی دعوت می‌کنم تا ناظر به ۱۲ بند پیوست حکم معاونت راهبری استان‌ها پیشنهادات خود را به اینجانب ارائه دهند.

معاون راهبری استان‌های حوزه هنری، مؤلفه ارتقای هویتی مراکز استانی حوزه هنری را ناظر به مقولاتی همچون تربیت (کاشت و داشت)، رشد هنرمند، استعدادیابی و جذب، ارتباط مؤثر با محافل و هنرمندان شاخص هنر انقلاب در استان، چهره‌سازی و مرجعیت هنر انقلابی در استان را یکی از محورهای تحول در حوزه‌های هنری مراکز استانی دانست.

وی با تأکید بر مؤلفه‌هایی همچون ایجاد نهضت تولید، تدوین و انتشار تاریخ شفاهی؛ بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و مزیت‌های بومی برای انتخاب یک مأموریت ملی در استان‌ها؛ تقویت هویت اندیشگانی مراکز استانی؛ توسعه مخاطب فعال برای آثار و محصولات هنری انقلاب در استان‌ها و روزآمدی مراکز هنر در نسبت به موضوعات روز انقلاب اسلامی و امت اسلام در بعد ملی و بین‌المللی را از دیگر محورهای تحولی مراکز استانی حوزه هنری برشمرد.

همچنین میثم مرادی بیناباج، مؤلفه اثرگذار سازمان‌دهی را ناظر به بازطراحی نسبت استان‌ها با معاونت و ستاد حوزه هنری و شیوه‌های هم افزایی با ستاد و سایر نهادها و ظرفیت‌های هم‌راستا در استان و سازوکارهای تامین منابع مالی را نیز مورد توجه قرار داد.

معاون راهبری استان‌ها تأکید کرد: باور داریم که روحیه تحول‌خواهی باید در بین همه افراد سازمان شکل بگیرد و تحول صرفاً از طریق ابلاغ امکان‌پذیر نخواهد بود، لذا کارگروهی در معاونت راهبری استان‌ها تشکیل شده است که پیشنهادات و نظرات همکاران مراکز استانی را بررسی و جمع‌بندی کرده و در نگارش برنامه تفصیلی معاونت راهبری استان‎ها مورد استفاده قرار خواهد داد.

وی در پایان گفت: همکاران و هنرمندان مراکز استانی حوزه می‌توانند تا ۱۵ آبان‌ماه، نظرات و پیشنهادات خود را در قالب طرح به صورت مستقیم به آدرس الکترونیکی moavenatrahbari@gmail.com ارسال کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال