جمعه 9 آیان 1399
تازه‌ترین اجراهای تماشاخانه مهر معرفی شدند؛

«ثار»، «شمارش معکوس» و «اطلسی‌های پرپر شده» روی صحنه می‌روند

امیرحسین شفیعی
    -     کد خبر: 11977
    -     تاريخ انتشار : 1399/7/5|10:58
شفیعی با اعلام این خبر گفت: تماشاخانه مهر حوزه هنری با سه نمایش در ایام اربعین و عزاداری ماه صفر با نمایش‌های «ثار» به کارگردانی بیرژن شیرمرز، «شمارش معکوس» به کارگردانی محمد کاظم‌تبار و «اطلسی‌های پرپر شده» به کارگردانی مهتاب عسکری، میزبان علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، امیرحسین شفیعی، مدیر دفتر تولید تئاتر حرفه‌ای مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از اجرای تازه‌ترین نمایش‌های این مرکز در سال جدید خبر داد و گفت: اجراهای تماشاخانه‌های حوزه هنری پس از وقفه‌ای هفت‌ماهه با رعایت راهکارهای ویژه بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا کار خود را آغاز می‌کنند.

شفیعی افزود: بر اساس تازه‌ترین برنامه‌ریزی دفتر تولید تئاتر حرفه‌ای مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری نمایش‌های به مناسبت ایام عزاداری اربعین و ماه صفر نمایش «ثار» به کارگردانی بیرژن شیرمرز از ۹ تا ۱۸ مهرماه در تماشاخانه مهر روی صحنه می‌رود. تماشاخانه مهر حوزه هنری برای میزبانی از تماشاگران این نمایش تنها ۱۵۰ نفر از ظرفیت خود را به‌دلیل رعایت اصول بهداشتی ابلاغ شده ستاد کرونا ارائه خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: «شمارش معکوس» به کارگردانی محمد کاظم‌تبار یکی دیگر از نمایش‌هایی است که در تماشاخانه‌های حوزه هنری روی صحنه می‌رود. این نمایش در مورد بمب‌گذاری در حرم امام رضا(ع) است که همزمان با ایام عزاداری شهادت امام هشتم(ع) روزهای پایانی ماه صفر روی صحنه می‌رود. «شمارش معکوس» اجراهای خود را از ۲۲ مهرماه تا ۲ آبان‌ماه در تماشاخانه مهر آغاز می‌کند.

شفیعی ادامه داد: نمایش «اطلسی‌های پرپر شده» نیز به کارگردانی مهتاب عسکری با موضوع دفاع مقدس از ۶ تا ۱۶ آبان‌ماه در تماشاخانه مهر میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

وی در پایان گفت: مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری با این سه نمایش در ایام اربعین و عزاداری ماه صفر ضمن رعایت سیاست‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی کرونا میزبان علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی است.

گفتنی است، این نمایش‌ها هر روز ساعت ۱۸ روی صحنه می‌روند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال