پنج شنبه 8 آیان 1399

تولید ویدئو تئاتر، روایت عکس و تصویر در قالب ویدئو

تولید تئاتر، روایت عکس و تصویر در قالب ویدئو تولید
    -     کد خبر: 11972
    -     تاريخ انتشار : 1399/7/2|15:51
سرویس : استانها
مسئول واحد نمایش حوزه هنری آبادان و مسئول دفتر مطالعات پایداری حوزه هنری این استان از تولید ویدئو تئاتر و ویدئو خاطره و عکس با موضوع دفاع مقدس خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، «عبدالرضا سواعدی» مسئول واحد نمایش حوزه هنری آبادان در این باره اظهار کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، واحد نمایش حوزه هنری آبادان برنامه‌های خود را به صورت ویدئو تئاتر تولید می‌کند.

وی اضافه کرد: در نمایش «سنگ و شیطان» رضا مبارک و زینب صاحبدل به ایفای نقش می‌پردازند. داود رجبی‌زاده نیز نورپرداز این نمایش است و محمد شیخ‌زاده تصویربرداری و تدوین این فیلم نمایش را عهده دار است. این اثر در فضای مجازی به نمایش در می‌آید.

گفتنی است، این اثر نوشته و کار عبدالرضا سواعدی است که در واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری آبادان جلوی دوربین رفت.

روایت عکس و تصویر در قالب ویدئو تولید شد

همچنین «احمد یلالی» مسئول دفتر مطالعات پایداری حوزه هنری آبادان، با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سال آغاز دفاع مقدس اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند «هر تفکری در قالب هنر درنیاید، ماندگار نیست». جهت هر چه ماناتر شدن تفکر ناب و حرکت‌زای دفاع مقدس از اذهان نسل‌ها و حتی سایر کشورها، نیاز به زبان مشترک هنر داریم.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس فرماندهان و شهدای بسیاری برای حفظ میهن جان خود را فدا کردند افزود: نیاز است این اسوه‌ها، بزرگان، ایثارگران، شهدا و امرای آن دوران برای نسل‌های کنونی و آینده معرفی شوند.

یلالی با اشاره به اینکه در این ویدئو به معرفی مهرزاد ارشدی یکی از بهترین عکاسان دفاع مقدس که آن با توجه به عکسی که مربوط به عملیات ثامن‌الائمه است در مورد عکس توضیح می‌دهد، گفته می‌شود که در فضای مجازی نشر داده می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال