پنج شنبه 8 آیان 1399

افتتاح نمایشگاه «اقتدار ۴۰» در بیرجند/ بازدید استاندار خراسان جنوبی از نمایشگاه

نمایشگاه «اقتدار ۴۰» در بیرجند
    -     کد خبر: 11971
    -     تاريخ انتشار : 1399/7/2|14:09
سرویس : استانها
به همت حوزه هنری خراسان جنوبی، نمایشگاه «اقتدار ۴۰» همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس در حسینیه جماران بیرجند افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مجید کریمیان رئیس حوزه هنری استان خراسان جنوبی اظهار داشت: این نمایشگاه با ارائه محتوای توانمندی‌ها و دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت، با حضور استاندار و جمعی از مسئولان خراسان جنوبی گشایش یافت.

وی افزود: آقای معتمدیان استاندار محترم خراسان جنوبی ضمن بازدید از محصولات فرهنگی غرفه حوزه هنری در نمایشگاه از فعالیت هنرمندان استان تقدیر کرد.

همچنین، ۹ عکس از شهدای هنرمند که توسط حمیدرضا حسنی و محمد نیازی به صورت پرتره طراحی شده نیز در غرفه این اداره قرار گرفته است.

شایان ذکر است نمایشگاه محتواهای تولید شده حوزه هنری با موضوع دفاع مقدس از ۳۱ شهریور تا ۷ مهرماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در حسینیه جماران بیرجند پذیرای علاقه‌مندان است.

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی با اشاره به دیگر برنامه‌ها در این هفته بیان کرد: امسال نیز همچون سنوات گذشته به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه‌های متعدد فرهنگی و هنری با همکاری دفاتر مختلف هنرهای نمایشی، تجسمی، مطالعات فرهنگ و ادبیات پایداری و آفرینش‌های ادبی حوزه هنری خراسان جنوبی جنوبی برنامه‌ریزی شده است.

کریمیان یادآور شد: برگزاری شب خاطره دفاع مقدس با حضور رزمندگان، برگزاری شب شعر، تولید نماهنگ اثر تجسمی، تولید نمایش رادیویی با موضوع دفاع مقدس، اکران فیلم دفاع مقدس به صورت زنده، تهیه کلیپ معرفی شهدا، تولید دو نمایش خیابانی با موضوع دفاع مقدس و برپایی نمایشگاه  آثار تجسمی با موضوع دفاع مقدس از جمله برنامه‌های حوزه هنری خراسان جنوبی برای هفته دفاع مقدس است.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال