پنج شنبه 8 آیان 1399

اکران فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» و برگزاری همایش استانی شعر «علمداران»

 همایش استانی شعر «علمداران»
    -     کد خبر: 11970
    -     تاريخ انتشار : 1399/7/2|14:09
سرویس : استانها
حوزه هنری لرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس، فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» و همایش استانی شعر «علمداران» را در بروجرد اکران و برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سرپرست امور سینمایی استان لرستان از اکران فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» در سینماهای «استقلال» و «فلسطین» بروجرد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.

رضا نیک اعتقاد، با اشاره به رونمایی از پوستر رسمی فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰»، اظهار داشت: نخستین پوستر فیلم این سینمایی به کارگردانی «مهرداد خوشبخت» رونمایی شد.

وی تصریح کرد: علیرضا کمالی، حسن معجونی، ویدا جوان، شبنم گودرزی، حمیدرضا محمدی و نادر سلیمانی در این فیلم سینمایی ایفای نقش می‌کنند.

نیک اعتقاد تصریح کرد: فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» اثری متفاوت در حوزه دفاع مقدس است که به شروع جنگ ایران و عراق می‌پردازد.

وی افزود: این فیلم موفق به دریافت سیمرغ طلایی مقاومت در جشنواره سی و هشتم فیلم فجر شد و همچنین در میان ۵ فیلم برتر آرای تماشاگران در این دوره از جشنواره قرار گرفت.

در خلاصه داستان این آمده است: «مردم غیور آبادان... شهر در آستانه سقوط قرار گرفته است!»

برگزاری همایش استانی شعر «علمداران»

از سوی واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری لرستان، همایش استانی شعر «علمداران» برگزار می‌شود.

در چهارمین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس، همایش استانی شعر «علمداران» با حضور جمعی از شاعران برجسته لرستانی در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

ارزش‌های والای دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهید قاسم سلیمانی، موضوعات شعرخوانی در این محفل ادبی خواهد بود.

در برگزاری این همایش، کانون بسیج هنرمندان بروجرد، ناحیه مقاومت بسیج بروجرد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد، حوزه هنری را در برگزاری این محفل ادبی یاری می‌دهند.

گفتنی است، این برنامه پنجشنبه سوم مهرماه ساعت ۱۵:۳۰، در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی ورزشی بسیج بروجرد واقع در انتهای خیابان فاطمی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال