دوشنبه 5 آیان 1399

برگزاری نمایشگاه «طریق تجلی ۲» در مازندران

نمایشگاه «طریق تجلی ۲»
    -     کد خبر: 11953
    -     تاريخ انتشار : 1399/7/2|11:51
سرویس : استانها
حوزه هنری مازندران با همکاری اداره کل راه آهن شمال در نخستین روز هفته دفاع مقدس نمایشگاهی از آثار برگزیده جمعی از نقاشان کشور در ایستگاه راه آهن ساری را برپا کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در این نمایشگاه که ظهر دوشنبه 31 شهریورماه به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برپا شد، 20 اثر نقاشی با حضور مدیرکل راه آهن شمال و رئیس حوزه هنری مازندران در معرض تماشای عموم قرار گرفت.

گفتنی است در این نمایشگاه هنری آثاری از رضا صادقی، علی شیخی، کاظم چلیپا، مرتضی گودرزی، مرتضی اسدی، علی وزیریان، عبدالحمید قدیریان، حسین خسروجردی و دیگران به چشم می‌خورد.

خدایار طالبی مدیرکل راه آهن شمال با ابراز خرسندی از این همکاری مشترک و ابراز علاقه به ادامه فعالیت‌های فرهنگی هنری با حوزه هنری مازندران گفت: راه آهن همواره مسیری مطمئن و کم‌هزینه برای مسافران بوده و این رغبت مردم را برای استفاده از خدمات ریلی افزایش می‌دهد. از این رو ما روزانه شاهد حضور جمعیت بسیار زیادی از مسافران در ایستگاه‌های شمال هستیم.

وی با تأکید بر اینکه باید فضای ایستگاه‌ها با تجهیزات رفاهی بیشتر به بخشی از زندگی روزانه مردم و مراجعان تبدیل شد افزود: با چنین ظرفیتی مجموعه راه آهن شمال فضای خوبی برای کارهای فرهنگی هنری (چه از جنبه آموزشی و فرهنگ‌سازی، سرگرمی، اطلاع‌رسانی و...) است.

شایان ذکر است که پیش از این، نخستین سری نمایشگاه «طریق تجلی» (با همکاری دو مرکز مذکور) در آستانه ماه محرم با ارائه پوسترهای عاشورایی هنرمندان سراسر کشور در ایستگاه راه آهن ساری برپا شد.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال