یکشنبه 4 آیان 1399

پارسایی‌فر: پژوهشگران بوشهری برای تکمیل شناخت‌نامه این استان مشارکت کنند

پارسایی فر
    -     کد خبر: 11918
    -     تاريخ انتشار : 1399/6/29|14:50
سرویس : استانها
رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: برای تکمیل شناخت‌‎نامه‎ هنر، فرهنگ و تمدن این استان مشارکت پژوهشگران و نویسندگان بومی ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، امید پارسایی‌فر عنوان کرد: در راستای انتشار شناخت‌‎نامه هنر، فرهنگ و تمدن استان بوشهر در پاییز امسال شاهد انتشار هفت عنوان از کتاب‌های این مجموعه خواهیم بود.

وی بیان کرد: این کتاب‎ها توسط محققان هم استانی و با موضوع شناخت‎نامه شهرستان‎های گناوه، تنگستان، دیلم، دشتی به نگارش درآمده‌اند.

وی همچنین افزود: همچنین در سایر مدخل‌ها، شناخت‎نامه ائمه جماعات استان بوشهر و مؤسسات تمدنی و فرهنگی استان آماده انتشار است.

پارسایی‌فر ادامه داد: در حال حاضر، مراحل نهایی ویرایش و پژوهش کتاب‎های نام برده، به اتمام رسیده تا در پاییز نسبت به انتشار آن‌ها اقدام شود.

وی افزود: در این زمینه شورای علمی شناخت‎نامه استان بوشهر کارها را بررسی و کمبودهای آن‌ها را برطرف کرده تا کتاب‎ها به شکلی فاخر و شایسته منتشر شوند.

پارسایی‌فر بیان کرد: در این ارتباط از همه محققان و پژوهشگران استان بوشهر دعوت می‏‎شود تا در پروژه شناخت‎نامه مشارکت کنند.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: هر سال ۲ بار مدخل‎ها و عناوینی که پژوهشگران می‎توانند در آن شرکت کنند در این نهاد مطرح می‎شود که پژوهشگران و نویسندگان هم استانی می‎‏توانند پژوهش‌‏های خود را مطابق با معیارهای اعلام شده به حوزه هنری اعلام کنند.

وی اظهار کرد: در این حوزه نویسندگان و پژوهشگران می‌‏توانند طرح‌نامه خود را ارائه دهند تا معادل طرح‌‏نامه‎ها با آن‌ها انعقاد قرارداد شود.

لازم به ذکر است نویسندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از اولویت‌های موضوعی شناختنامه و تکمیل فرم پروپوزال به پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه هنری استان بوشهر به آدرس artbushehr.ir مراجعه کنند و از بخش دبیرخانه‌های دائمی در منوی سایت و شناختنامه هنر، فرهنگ و تمدن استان بوشهر اطلاعات لازم را کسب کنند.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال