پنج شنبه 3 مهر 1399

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس در اردبیل

جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس
    -     کد خبر: 11910
    -     تاريخ انتشار : 1399/6/26|11:50
سرویس : استانها
رئیس حوزه هنری استان اردبیل ۱۹ عنوان برنامه هفته دفاع مقدس را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، امیر رجبی رئیس حوزه هنری استان اردبیل روز سه‌شنبه ۲۵ شهریورماه در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس گفت: تولید برنامه‌های ارزشمند و فاخر با ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با توجه به چهلمین سال دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفت.

امیر رجبی افزود: حوزه هنری استان و هنرمندان ارزشی و انقلابی نقش تأثیرگذاری در انتقال پیام شهدا به جوانان امروزی دارد و باید با انجام کارهای مهم و ایجاد تنوع در اجرای برنامه‌ها، نسل جوان را با رشادت‌ها و ایثار رزمندگان دوران دفاع مقدس آشنا سازد.

رئیس حوزه هنری استان در ادامه گفت: در کل حدود ۱۹ عنوان برنامه در واحدهای هنری در این خصوص پیش‌بینی شده که در مرحله تولید و پیش‌تولید است و پس از طی مراحل نهایی در هفته دفاع مقدس به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: طراحی ۳ اینفوگرافی شهدای شاخص استان، برگزاری چند عنوان نمایشگاه از آثار هنرمندان استانی و کشوری، رونمایی از تابلوی نقاشی شهید آوینی، ضبط و اکران شعرخوانی شعرای استان، تولید و آماده‌سازی کتاب‌ صوتی پلاکاردهای خالی گردان از جمله این برنامه‌ها است.

رجبی تصریح کرد: تولید مستند نقش مداحان در دفاع مقدس، اکران فیلم‌های تولیدی حوزه هنری اردبیل با موضوع دفاع مقدس در فضای مجازی و معرفی کتب تولیدی مرتبط با دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های حوزه هنری استان اردبیل در هفته گرامیداشت دفاع مقدس است.

در ادامه مسئولین واحدهای هنری، دیدگاه‌ها و  نقطه نظرات خود را درباره بهتر برگزار شدن برنامه‌های هفته دفاع مقدس اعلام کردند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال