پنج شنبه 3 مهر 1399
مدیرعامل باشگاه فیلم سوره:

باشگاه فیلم سوره تولید تیزر و آثار کوتاه داستانی پویش «سوره اشک» را بر عهده دارد

 محمدجواد موحد، مدیرعامل باشگاه فیلم سوره
    -     کد خبر: 11871
    -     تاريخ انتشار : 1399/6/19|20:22
محمدجواد موحد با اعلام این خبر گفت: باشگاه امسال یک فیلم سینمایی با نام موقت «پدری» را مقابل دوربین می‌برد که داستان آن در دهه ۶۰ روایت می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمدجواد موحد، مدیرعامل باشگاه فیلم سوره درباره جدیدترین اقدامات این باشگاه گفت: بخشی از پویش «سوره اشک» که حوزه هنری آن را برنامه‌ریزی کرده است، تولید تیزر فرهنگی و آثار کوتاه داستانی است که این بخش بر عهده باشگاه فیلم سوره است و در تلاش هستیم تا آثاری را با این مضمون تولید و منتشر کنیم.

موحد ادامه داد: از ابتدای ماه محرم تاکنون دو نماهنگ «جای خالی» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور و «جوشکار» به کارگردانی رضا کشاورز را تولید و منتشر کرده‌ایم که بازخوردهای بسیار خوبی هم دریافت کرده‌اند. دو اثر دیگر هم با مضمون اربعین حسینی و مقاومت اسلامی را برنامه داریم که در تدارک تولید آنها هستیم و ان‌شاءالله در ایام منتهی به اربعین حسینی آن دو اثر هم منتشر خواهد شد. 

مدیرعامل باشگاه فیلم سوره درباره سایر فعالیت‌های این مجموعه سینمایی گفت: در حال حاضر و به طور همزمان چند پروژه در حال پیگیری است. یکی از آنها فیلم تلویزیونی «وانتافه» است که روزهای پایانی فیلم‌برداری را می‌گذراند. دو تیزر هم با همکاری بنیاد ملی نخبگان و ستاد اجرایی فرمان امام تولید شده که به زودی منتشر خواهد شد. درباره کار سینمایی امسال باشگاه هم که نام موقت آن «پدری» است، به زودی اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. 

پیش از این برخی رسانه‌ها عنوان کرده بودند ساخت فیلم سینمایی «پدری» به بعد از شیوع کرونا موکول شده است. «پدری» مضمونی اجتماعی دارد و داستان آن در دهه ۶۰ روایت می‌شود.

بر اساس این گزارش ، فیلم کوتاه «اژدها وارد می‌شود»، فیلم کوتاه «حمیت پارسی» و تیزرهای فرهنگی پرستار، اونا، میزبان و...از دیگر تولیدات امسال باشگاه فیلم سوره است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال