سه شنبه 29 مهر 1399

محکوم کردن کاریکاتور موهن توسط کاریکاتوریست‌های تبریزی

بلاغی
    -     کد خبر: 11869
    -     تاريخ انتشار : 1399/6/19|15:13
سرویس : استانها
کاریکاتوریست‌ها و طراحان گرافیکی آذربایجان‌شرقی در محکوم کردن کاریکاتور موهن که اخیرا در نشریه فرانسوی منتشر شده، طرح‌های گرافیکی و کاریکاتورهای خود را منتشر می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سیدمحمدحسین بلاغی رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی ضمن محکوم کردن کاریکاتور توهین‌آمیز به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) تصریح کرد: باید دولت‌های اروپایی به ویژه دولت فرانسه از تمام مسلمانان جهان عذرخواهی رسمی کنند.

وی افزود: اقدام موهن نشریه فرانسوی که به بهانه آزادی بیان تکرار شده است، موجب جریحه‌دار شدن احساسات مسلمانان جهان، اقدامی تحریک آمیز و توهین به ارزش‌های اسلامی است.

رئیس حوزه هنری استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر «محکوم نکردن این جرم بزرگ به بهانه آزادی بیان عوام فریبی است»، اظهار کرد: کاریکاتوریست‌ها و طراحان گرافیکی آذربایجان‌شرقی در محکوم کردن کاریکاتور موهن، طرح‌های گرافیکی و کاریکاتورهای خود را در فضای مجازی منتشر می‌کنند.

گفتنی است، هنرمندان می‌توانند آثار هنری خود را در محکومیت این حرکت موهن جهت نشر در فضای مجازی، به واتساپ حوزه هنری آذربایجان شرقی به شماره تماس 09337569957 ارسال کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال