سه شنبه 29 مهر 1399
کاری از مرکز مستند سوره حوزه هنری؛

مستند «غلامعلی»، روایت یک طلبه جهادی در بحران کرونا پخش می‌شود

مستند «غلامعلی» تهیه شده در مرکز مستند سوره
    -     کد خبر: 11833
    -     تاريخ انتشار : 1399/6/16|10:31
مستند «غلامعلی» به تهیه‌کنندگی سعید صفار و کارگردانی مصطفی فتاحی جمعه ۲۱ شهریورماه ساعت ۲۰ از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سعید صفار، در رابطه با موضوع این مستند گفت: «غلامعلی» روایت یک طلبه جهادی است که در بحران کرونا و درگیری شدید استان قم با این بیماری به ناچار مراسم عروسی خود را برگزار نمی‌کند و با اختیار و علاقه خود همراه با همسرش وارد بیمارستان‌های قم شده و اقدام به فعالیت‌های جهادی و کمک به کادر درمانی می‌کند.

وی تصریح کرد: سوژه مستند ما طی چند ماه درگیری کشور به شکل‌های مختلف اقداماتی را انجام می‌دهد که ما آن را در این مدت زمان به تصویر کشیده‌ایم و البته او همچنان در این عرصه در حال خدمت‌رسانی است.

تهیه‌کننده مستند «غلامعلی» اظهار داشت: برای ساخت این مستند شرایط خاصی را پشت سر گذاشتیم، چراکه ضبط در بیمارستان‌ها دچار مشکلاتی می‌شد که کار را سخت می‌کرد و از طرف دیگر سلامت گروه فیلم ساز نیز از اولویت‌های ما بود. به هر حال باید گفت تولید مستند در شرایط فعلی یک نوع مستندسازی در بحران است و تجربه‌ای تازه برای ما بود.

این تهیه‌کننده مستندساز در پایان با اشاره به حمایت مرکز مستند سوره حوزه هنری از این مستند گفت: به اعتقاد توجه به تولید آثار در رابطه با بحران کرونا نباید رها شود و همان‌طور که این ویروس همچنان در حال پیش روی هست باید نسبت به فعالیت‌ها و اقدامات جهادی افرادی هم چون غلامعلی سخن بگوییم و بی‌شک نمونه‌های بسیاری هم چون او وجود دارند که امیدوارم با حمایت نهادهای متولی تولید مستند در کشور شاهد آثار دیگری نیز باشیم.

مستند «غلامعلی» تهیه شده در مرکز مستند سوره جمعه ۲۱ شهریورماه ساعت ۲۰ از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال