جمعه 9 آیان 1399
طی حکمی از سوی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری؛

دبیران پنجمین همایش «روایت راهیان» معرفی شدند

دبیران پنجمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده روی اربعین«روایت راهیان»
    -     کد خبر: 11817
    -     تاريخ انتشار : 1399/6/12|13:00
ساربان و موتورچی به عنوان دبیران اجرایی و هنری پنجمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین «روایت راهیان» معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، آرش ساربان و سید مصطفی موتورچی طی احکامی جداگانه از سوی کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به ترتیب دبیری اجرایی و هنری پنجمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده روی اربعین «روایت راهیان» را بر عهده گرفتند.

در متن احکام دبیران این رویداد آمده است:

«هنرمندان تئاتر به برکت نظام شکوهمند انقلاب اسلامی با استقبال و رونق چشمگیر مخاطبان، عرصههای نو و جدید را تجربه میکنند. این هنر با قدمت و جایگاه والا و اثربخش مبتنی بر اندیشه و معنا است که در تناسب با اهداف کلان فرهنگی و هنری ایران اسلامی و در یک افق و چشم‌انداز روشن، آینده شکوهمند را برای ما ترسیم خواهد کرد. همایش تئاتر پیاده‌روی اربعین یکی از عرصههای نو و جدیدی است که رفته رفته میرود تا به عنوان یک پدیده نو ظهور در تئاتر آیینی کشور چشم‌انداز روشنی را برای مخاطبان حسینی خود ترسیم نماید. از این رو، نظر به تجربه و تخصص شما در عرصه هنرهای نمایشی و آیینی به موجب این احکام به عنوان «دبیران  اجرایی و هنری پنجمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین» منصوب میشوید.

امید است با تکیه بر دانش، تعهد و مسئولیت‌شناسی خود در برگزاری موفق این همایش پیروز و موفق باشید.»

لازم به ذکر است که فراخوان پنجمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده روی اربعین «روایت راهیان» به زودی منتشر می‌شود.

گفتنی است، آرش ساربان و سید مصطفی موتورچی در سال‌های گذشته تلاش‌های بسیاری در برپایی همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین «روایت راهیان» داشته و از تجارب خوبی در این امر برخوردار هستند.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال