دوشنبه 31 شهریور 1399

نمایشگاه کاریکاتور بیداری اسلامی در فضای مجازی و تابلوهای شهری

نمایشگاه کاریکاتور مجازی
    -     کد خبر: 11677
    -     تاريخ انتشار : 1399/5/25|15:56
سرویس : استانها
حوزه هنری مازندران به مناسبت روز مقاومت اسلامی، ۱۰ اثر برگزیده جشنواره کاریکاتور بیداری اسلامی را در فضای مجازی و تابلوهای شهری مرکز استان به نمایش گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری، عصر چهارشنبه ۲۲ مردادماه در آستانه گرامیداشت روز مقاومت اسلامی، ۱۰ اثر کاریکاتور هنرمندان کشور با موضوع بیداری اسلامی در پایگاه‌های مجازی این مرکز و شبکه‌های فعال اجتماعی استان به نمایش گذاشته شد.

علیرضا پاکبین معاون فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران با ذکر این نکته که آثار یاد شده ازکاریکاتورهای برگزیده جشنواره بیداری اسلامی بوده است افزود: این رویداد فرهنگی هنری اولین بار توسط حوزه هنری مازندران در سال ۱۳۹۰ رقم خورده و طی فراخوانی از سراسر کشور کاریکاتورهای بسیاری دریافت شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه فعالیت‌های مجازی و امکانات تکنولوژیکی در آن زمان همچون امروز گسترده نبود تصمیم گرفتیم در یک بازنشر، آثار برگزیده نخستین دوره جشنواره بیداری اسلامی (حوزه هنری مازندران) را در روز مقاومت اسلامی منتشر کنیم.

پاکبین همچنین گفت: این ۱۰ اثر علاوه بر اینستاگرام حوزه هنری مازندران در گروه‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی استان و چند تابلو شهری جهت بازدید علاقه‌مندان به نمایش در آمد.

شایان ذکر است که یکی از اقدامات پیگیرانه حوزه هنری مازندران و واحد روابط عمومی این مرکز (با توجه به گستره فعالیت در فضای مجازی و اقبال کاربران) بازنشر تولیدات به شکل آثار چند رسانه‌ای بوده است.

انتهای پیام/

 

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال