پنج شنبه 3 مهر 1399

آیین رونمایی از دو کتاب دفاع مقدس در بوشهر برگزار شد

رونمایی
    -     کد خبر: 11640
    -     تاريخ انتشار : 1399/5/15|15:20
سرویس : استانها
آیین رونمایی از کتاب «در سوگ سردار دل‌ها» و «آن روز به یاد ماندنی» در سالن اجتماعات حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کتاب «در سوگ سردار دل‌ها» نوشته مصطفی مجدیان‌خو و «آن روز به یاد ماندنی» نوشته زهرا رضایی‌طرهانی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور مسئولان استانی و دوستداران فرهنگ و ادب در سالن اجتماعات حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر رونمایی شد.

مصطفی مجدیان‌خو، نویسنده کتاب «در سوگ سردار دل‌ها» گفت: نویسندگی و نوشتن همواره برایم مرهمی بوده و زمانی که خبر شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را شنیدم، احساس غیر قابل باوری داشتم و تنها راه التیام خود را در نوشتن پیدا کردم.

وی با بیان این نکته که کتاب نثر روانی دارد، یادآور شد: این کتاب به صورت دل‌نوشته، براساس مستندات و اتفاقاتی روایت شده که برای شهید حاج قاسم سلیمانی افتاده است. به همین دلیل می‌تواند اتفاقات را برای نسل جوان به خوبی بیان کند.

زهرا رضایی‌طرهانی نویسنده کتاب «آن روز به یاد ماندنی» این کتاب را خاطره‌ای از دوران انقلاب بیان کرد و گفت: این کتاب خاطره‌ای از دوران انقلاب است که پس از 40 سال تصمیم به نوشتن آن گرفتم تا کودکان و نوجوانان که نسل آینده این مرز و بوم هستند، با خاطرات مقاومت مردم آشنا شوند.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: این کتاب به زبان ساده و با هدف ماندگار شدن رد پای نسل انقلاب برای کودکان و نوجوانانی است که در دوران انقلاب هم سن و سال آنان بوده‌اند.

لازم به ذکر است؛ کتاب «در سوگ سردار دل‌ها» و «آن روز به یاد ماندنی» به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر منتشر شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال