چهارشنبه 5 آذر 1399
معرفی نامزدهای چهره‌‌ سال هنر انقلاب/۲

غلامرضا صنعتگر در برنامه تلویزیونی «قرار همدلی»

غلامرضا صنعتگر چهره‌ بعدی برنامه تلویزیونی «قرار همدلی»
    -     کد خبر: 11638
    -     تاريخ انتشار : 1399/5/15|15:11
سرویس : موسیقی
غلامرضا صنعتگر به عنوان نامزد چهره سال هنر انقلاب،‌ روز پنج‌شنبه ۱۶ مردادماه ساعت ۱۷ با حضور در برنامه «قرار همدلی» شبکه سه سیما معرفی و تقدیر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، ۵ برگزیده چهره سال هنر انقلاب با حضور در برنامه تلویزیونی «قرار همدلی» معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

به این ترتیب، غلامرضا صنعتگر به‌عنوان یکی از نامزد‌های چهره سال هنر انقلاب،‌ روز پنج‌شنبه ۱۶مردادماه ساعت ۱۷ با حضور در این برنامه که از شبکه سه سیما پخش خواهد شد، معرفی و تقدیر می‌شود.

«غلامرضا صنعتگر» برای خوانندگی تصنیف‌های «قاسم هنوز زنده است» و «آهای ایران» در میان ۵ نامزد نهایی چهره سال هنر انقلاب قرار گرفته است.

دبیرخانه هفته هنر انقلاب اسلامی به صورت «سالانه» تولیدات عرصه هنر انقلاب را رصد می‌کند و آثار و تولیداتی را که در همان سال منتشر شده و جذب مخاطب بیشتری داشته و از تأثیرگذاری و خلاقیت بالاتری برخوردار باشند را به عنوان نامزد انتخاب می‌کند.

در این دوره علاوه بر آرای مدیران و هنرمندان، رأی‌گیری مردمی نیز از طریق اپلیکیشن حوزه هنری اضافه شد و در یک تناسب درصدی، رأی مردمی در جمع‌بندی نهایی لحاظ شد.

جشن هفته هنر انقلاب به مناسبت سالروز شهادت شهید مرتضی آوینی و با شعار «هنر متعهد به حقیقت» همه ساله در تاریخ ۲۰ فروردین‌ماه آغاز شده و در طول یک هفته ضمن مرور مهم‌ترین رویدادهای مرتبط با هنر انقلاب و هنرمندان انقلابی و معرفی چهره سال هنر انقلاب، با نمایش فیلم‌ها، اجرای تئاترها، برگزاری کنسرت، نمایشگاه‌های تجسمی و... تا تاریخ ۲۶ فروردین‌ماه ادامه می‌یافت که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا به این شیوه، طی چند شب با حضور هنرمندان در برنامه «قرار همدلی» که ساعت ۱۷ از شبکه ۳ رسانه ملی پخش می‌شود از هنرمندان برگزیده تقدیر می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال