دوشنبه 31 شهریور 1399

«خشت اول» حوزه هنری یزد در پرورش استعدادهای ادبی

دوره نویسندگی خشت اول
    -     کد خبر: 11605
    -     تاريخ انتشار : 1399/5/13|15:05
سرویس : استانها
مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری یزد از آغاز دوره جدید نویسندگی با عنوان «خشت اول» در این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، وحید حُسنی افزود: «خشت اول» عنوان یک دوره تخصصی نویسندگی است که با هدف پرورش و هدایت استعدادها و خلاقیت‌های ادبی جوان در حوزه هنری یزد برگزار می‌شود.

این مدرس داستان‌نویسی، استفاده بهتر از ظرفیت ادبیات برای تبیین اندیشه اسلام ناب محمدی(ص)، تولید محتوای تازه با توجه به تغییر زیست جامعه و همچنین تربیت نویسندگان دغدغه‌مند و متعهد به آرمان‌ها و ارزش‌های اسلام و انقلاب را از دیگر اهداف این دوره برشمرد.

وی ادامه داد: این دوره آموزشی تولیدمحور با حضور نوقلمان و علاقه‌مندان به زبان و ادبیات فارسی به‌ویژه داستان و رمان برگزار خواهد شد.

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری یزد، دوره مقدماتی داستان‌نویسی، رمان‌نویسی، کارگاه فیلم‌نامه‌نویسی و نشست‌های تخصصی نویسندگان را از جمله برنامه‌های این دوره بیان کرد.

حُسنی با اشاره به اینکه امروز زمینه یادگیریِ نوشتن و نویسندگی برای دوستداران ادبیات به‌خصوص جوانان فراهم است، اظهار کرد: نویسندگی هم مانند بسیاری از هنرها، شیوه‌هایی دارد که علاقه‌مندان باید با روش‌ها، اصول و قواعد آن آشنا باشند تا بتوانند با خلق آثار اثرگذار در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان و ارتقاء جامعه خود گام بردارند.

وی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و آگاهی از نحوه برگزاری کلاس‌ها با شماره تلفن 36231400 داخلی 25 تماس بگیرند.

انتهای پیام/
    

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال