یکشنبه 19 مرداد 1399

برگزاری اختتامیه مسابقه ملی نقاشی کودک «کرونا را شکست می‌دهیم»

مسابقه ملی نقاشی کودک «کرونا را شکست می‌دهیم»
    -     کد خبر: 11595
    -     تاريخ انتشار : 1399/5/11|13:11
سرویس : استانها
حوزه هنری استان اردبیل، اختتامیه مسابقه ملی نقاشی کودک «کرونا را شکست می‌دهیم» را به‌صورت مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حسین آزاد مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل گفت: اختتامیه مسابقه ملی نقاشی کودک «کرونا را شکست می‌دهیم» روز دوشنبه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۱ به‌صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شود.

آزاد افزود: فراخوان این مسابقه در دو رده سنی ۴ تا ۶ سال و ۷ تا ۱۲ سال و با موضوعات نگاه کودکانه به ویروس کرونا، ما کرونا را شکست می‌دهیم و در خانه می‌مانیم، منتشر شده بود و مجموع کل آثار دریافتی به دبیرخانه این مسابقه ملی ۶۶۱ اثر است که بیشترین شرکت‌کننده از اردبیل با ۳۷۷ اثر، کردستان ۸۱ اثر، گلستان ۴۴ اثر، کرمانشاه ۳۲ اثر، تهران ۳۱ اثر، خراسان رضوی ۲۲ اثر، فارس ۱۷ اثر است.

مسئول واحد هنرهای تجسمی بیان کرد: از علل به تعویق افتادن اختتامیه این جشنواره، شرایط پیش‌آمده و اهمیت سلامتی شرکت‌کنندگان با توجه به شیوع ویروس کرونا بود که علی‌رغم منتظر ماندن برای سفید شدن وضعیت عمومی، متأسفانه شاهد شدت گرفتن آن هستیم. لذا دبیرخانه این مسابقه تصمیم گرفت از مهم‌ترین دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا تبعیت کرده و برای مقابله با کروناویروس، از ایجاد تجمع پرهیز کرده و اختتامیه را به صورت مجازی برگزار کند.

وی گفت: آثار برگزیده در قالب نمایشگاه مجازی از طریق شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی حوزه هنری استان اردبیل در معرض دید عموم مردم قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال