شنبه 18 مرداد 1399

پیام تبریک رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری به محسن یزدی مدیر جدید شبکه مستند

یزدی حمزه زاده
    -     کد خبر: 11528
    -     تاريخ انتشار : 1399/4/29|14:30
در پی انتصاب مدیر جدید شبکه مستند سیما، محمد حمزه‌زاده رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری با انتشار پیامی ضمن تبریک، از آمادگی این سازمان برای هرگونه همکاری و تعامل با وی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمد حمزه‌زاده رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری طی پیامی انتصاب محسن یزدی به سمت مدیریت شبکه مستند سیما را تبریک گفت.

متن پیام تبریک به این شرح است:

«بسمه تعالی

برادر عزیزم جناب آقای محسن یزدی

انتصاب شایسته شما را به سمت مدیریت شبکه مستند سیما تبریک عرض می‌نمایم. خدمت صادقانه و خلاقانه در این بخش بسیار حساس و مهم توفیقی است ارزشمند. باور دارم جنابعالی یکی از عناصر خوش‌فکر این حوزه‌ هستید که همواره با تفکر و خلوص در جهت اعتلای سینمای انقلاب و مستند انقلاب تلاش نموده‌اید و کارنامه‌ای پرافتخار دارید. امیدوارم حضور شما در شبکه‌ی مستند سیما زمینه‌ی  تحقق فرامین رهبری معظم انقلاب در منشور مستند انقلاب اسلامی و رهنمودهای ایشان را مبنی بر «حفظ بینش انقلابی»، «گسترش بذر امید» و «اهتمام به تاریخ ۴۰ ساله حقانیت جمهوری اسلامی» فراهم نماید. سازمان سینمایی حوزه هنری آماده‌ی هرگونه همکاری و تعامل در این زمینه است. برای شما در مسئولیت جدید از خداوند منان توفیق، سلامتی، سربلندی و بهروزی مسئلت می‌نمایم.

محمد حمزه‌زاده

رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری»

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال