شنبه 18 مرداد 1399

حضور «سایه‌های سنگین کلاغ» در جشنواره «آوانکا»

فیلم «سایه‌های سنگین کلاغ»
    -     کد خبر: 11512
    -     تاريخ انتشار : 1399/4/25|14:54
سرویس : استانها
فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» به نویسندگی و کارگردانی بهنام اسدالهی به جشنواره «آوانکا» پرتغال راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این فیلم کوتاه به نویسندگی و کارگردانی بهنام اسدالهی هنرمند حوزه هنری اردبیل به بیست و چهارمین جشنواره جهانی فیلم «آوانکا» پرتغال راه یافت.

موضوع فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» جنگ و صلح است و پیش از این در جشنواره‌های متعدد ملی و بین‌المللی از جمله فیلم کوتاه تهران، استارت باکو، گاتفست جامائیکا و filmsaaz هندوستان حضور داشته و مورد نقد و نمایش قرار گرفته است.

جشنواره فیلم «آوانکا» پرتغال محل تلاقی سینما، تلویزیون، ویدئو و مولتی‌مدیا و همچنین به‌عنوان مکانی برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی که توسط شخصیت‌هایی از دنیای سینما برگزار می‌شود، به‌شمار می‌آید. این جشنواره، تنها جشنواره‌ای است که با دغدغه خاص نمایش بهترین تولیدات جهان در هر بخش را طراحی می‌کند. اهداف این جشنواره، پیگیری چشم‌انداز جهانی، امکانات و ویژگی‌های معاصر سینما، تلویزیون، ویدئو و مولتی‌مدیا است و از ۱ تا ۵ مردادماه برگزار خواهد شد.

گفتنی است، بهنام اسدالهی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۷ با دستیاری در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی آغاز کرد. وی که پیش از این به عنوان صدابردار و صداگذار با پروژه‌های حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای متعدد برون‌مرزی و شبکه‌های ملی همکاری داشته و در کارنامه هنری خود کارگردانی یک انیمیشن و سه کار کوتاه داستانی را دارد، تاکنون توانسته در جشنواره‌های بین‌المللی حضور داشته و جوایزی را کسب کند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال