شنبه 18 مرداد 1399

برگزاری جشنواره استانی فیلم مقاومت و سلامت در یاسوج

جشنواره استانی فیلم مقاومت و سلامت در یاسوج
    -     کد خبر: 11505
    -     تاريخ انتشار : 1399/4/24|12:56
سرویس : استانها
با همکاری حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد، جشنواره استانی فیلم مقاومت و سلامت در یاسوج برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در اولین نشست این جشنواره با حضور رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد و رئیس بسیج هنرمندان استان، پتانسیل‌های موجود در استان و شرایط برگزاری جشنواره استانی فیلم مقاومت و سلامت بررسی شد.

در این نشست ربیع‌الله اصالت‌فر رئیس بسیج هنرمندان استان ضمن تقدیر ازهمکاری‌های حوزه هنری در برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری با بسیج هنرمندان، این جشنواره را فرصتی برای شکوفایی استعدادهای هنرمندان فیلم‌ساز استان دانست.

اصالت‌فر به تأثیر جریان هنر انقلابی در استان اشاره کرد و گفت: حوزه هنری استان طی سال‌های اخیر تلاش‌های خوبی درخصوص ترویج و جریان‌سازی هنر انقلابی و هنر اسلامی داشته و در این مسیر بسیار موفق بوده است.

وی افزود: تاکنون تولیدات ارزشمندی با محوریت هنر انقلاب در حوزه هنری استان تولید شده و توانسته در عرصه‌های ملی بدرخشد.

رئیس حوزه هنری هم در این نشست گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری با موضوع دفاع مقدس، ایثار و مقاومت، مهم‌ترین اولویت در فعالیت‌های حوزه هنری است و ما قطعا از برگزاری جشنواره فیلم مقاومت و سلامت استقبال می‌کنیم.

شریف اسلامی تصریح کرد: آمادگی داریم تا با مشارکت بسیج هنرمندان جشنواره فیلم مقامت و سلامت را با کیفیت هرچه بیشتر برگزار کنیم و همه ظرفیت‌های خود را در این راستا به‌کار گیریم.

وی به فیلم‌های تولیدی حوزه هنری در این خصوص اشاره کرد و گفت: خوشبختانه طی سال‌های اخیر، فیلم‌های زیادی با این دو موضوع تولید شده و در جشنواره‌های ایثار، فانوس و راهیان سرزمین نور و حتی جشنواره‌های خارجی حائز رتبه‌های برتر شده‌اند.

لازم به ذکر است فراخوان و جزئیات جشنواره استانی فیلم مقاومت به زودی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/
 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال