شنبه 18 مرداد 1399
در دیدار رئیس حوزه هنری مازندران با رئیس اداره کل تبلیغات اسلامی استان صورت گرفت؛

ارائه طرح‌های «تولیدی و برنامه‌محور» فرهنگی هنری با رویکرد همکاری دو نهاد

دومین نشست رؤسای حوزه هنری و اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران
    -     کد خبر: 11503
    -     تاريخ انتشار : 1399/4/23|16:32
سرویس : استانها
دومین نشست رؤسای حوزه هنری و اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران با هدف اجرای برنامه‌های مشترک و تولید آثار هنری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری مازندران، در دیدار رئیس حوزه هنری مازندران با رئیس اداره کل تبلیغات اسلامی استان صورت که صبح دوشنبه 23 تیرماه در اداره کل تبلیغات اسلامی استان شهر بابل صورت گرفت، معصومی‌گرجی با ارائه مجموعه مکتوب طرح‌های فرهنگی هنری، درباره امکان فعالیت‌های مشترک دو مرکز با حجت‌الاسلام ناصر شکریان گفت‌وگو کرد.

وی ضمن ابراز این نکته که حوزه هنری و سازمان تبلیغات اسلامی دارای ریشه‌های مشترکند افزود: قطعا هنر، مسیر موثر انقال مفاهیم انسانی و معرفت الهی در جامعه و برای مردم است و حوزه هنری می‌تواند با طرح ایده‌های خلاقانه، به کمک تجمیع نیروهای هنرمندان در رشته‌های مختلف، با این نهاد اسلامی انقلابی همکاری کند.

رئیس اداره کل تبلیغات اسلامی استان مازندران نیز در این جلسه که با حضور جمعی از کارشناسان فرهنگی هنری دو طرف برگزار شد ضمن استقبال از طرح‌های حوزه هنری؛ توجه به مناسبت‌های مذهبی، نگاه فرآیندمحور و اتکا به پتانسیل داخلی دو سازمان را یک اصل عنوان کرد و از همکاران خود خواست با مطالعه دقیق طرح‌های ارائه شده طی نشست بعدی جهت اجرایی شدن چند طرح در ۶ ماهه نخست سال اقدام کنند.

شایان ذکر است که حوزه هنری و سازمان تبلیغات اسلامی مازندران پیش از این در برگزاری نمایشگاه‌های هنری، جشنواره‌های قرآنی و دیگر فعالیت‌های فرهنگی مذهبی همکاری‌هایی داشته‌اند، ولی با پیگیری‌های اخیر حوزه هنری مازندران که از پاییز سال گذشته آغاز شده و همچنین با تأکید رئیس جدید حوزه هنری مبنی بر همکاری مستمر دو نهاد مذکور، در مسیر تازه‌ای قرار گرفته، امید می‌رود فصل تازه‌ای از این همکاری‌ها صورت بگیرد.

انتهای پیام/

 

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال