پنج شنبه 16 مرداد 1399

مجموعه شعر «به اتفاق عشق» منتشر شد

مجموعه شعر «به اتفاق عشق»
    -     کد خبر: 11502
    -     تاريخ انتشار : 1399/4/23|16:31
سرویس : استانها
مجموعه شعر «به اتفاق عشق» اثر علیرضا میرزاخانی‌هفشجانی از سوی واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: «به اتفاق عشق» مجموعه ۳۶ غزل از شاعر پیشکسوت استان علیرضا میرزاخانی‌هفشجانی است که با سرمایه‌گذاری حوزه هنری و توسط انتشارات سامان دانش منتشر شده است.

اعظم قاسمی افزود: این کتاب در ۱۰۰۰ نسخه و ۸۰ صفحه منتشر شده و دارای اشعاری با مضامین عاشقانه و اجتماعی است.

وی گفت: کمک و حمایت از چاپ آثار پیشکسوتان و اجر نهادن به زحمات آنان، بسترسازی برای تعامل نسل‌های مختلف و ایجاد زمینه‌ای برای بهره‌گیری از تجربیات پیشکسوتان از اهداف چاپ این مجموعه شعر در واحد ادبیات حوزه هنری است.

علیرضا میرزاخانی‌هفشجانی در سال ۱۳۳۴ در هفشجان متولد شده است. وی از شاعران پیشکسوت استان چهارمحال و بختیاری است که اگر چه به گفته خودش سبب اشتغال و معیشت با شاعران و محافل ادبی دیر همراه شد، اما با این وجود خود را به دوستان شاعرش رساند. اولین بار در سال ۱۳۸۳ به دعوت محمدعلی بهمنی در انجمن شعر هرمزگان حضور یافت و پس از آن به انجمن‌های شعر استان نیز ملحق شد. با وجود سن میرزاخانی تازگی و جوانی در شعر او مشهود است و با آنکه پویایی قوه تخیل با سن و سالمندی در مسیر عکس حرکت می‌کند اما کماکان این عنصر یعنی تخیل و خلاقیت و سوژه‌یابی در شعرهای او نمود دارد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال