جمعه 9 آیان 1399

آغاز تولید مستند تصویری «ایران ۱۴۰۴»

 مستند تصویری «ایران ۱۴۰۴»
    -     کد خبر: 11479
    -     تاريخ انتشار : 1399/4/18|15:43
سرویس : استانها
حوزه هنری استان البرز با همکاری دبیرخانه فرهنگی هنری ایران آینده، تولید مستند تصویری «ایران ۱۴۰۴» را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، اسماعیل آجرلو، رئیس حوزه هنری البرز و مسئول دبیرخانه فرهنگی هنری ایران آینده عنوان کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت موضوع ایران آینده و چشم‌انداز ایران اسلامی، حوزه هنری استان البرز با همکاری دبیرخانه فرهنگی و هنری ایران آینده اقدام به تولید مستند تصویری «ایران ۱۴۰۴» کرده است.

این مستند تصویری مجموعه‌ای از مصاحبه‌های اساتید و اندیشمندان و مسئولین مرتبط با موضوع سند چشم‌انداز است که مراحل ضبط خود را از ابتدای تیرماه آغاز کرده است.

آجرلو افزود: تصویر جامعه مطلوب ایران در سال ۱۴۰۴،‌ نشانه‌ها و شاخص‌های پیشرفت در جامعه‌ ایرانی، امید و تلاش برای ایران پیشرفته و متعالی،‌ نقش جوانان در تحقق ایران آینده مطلوب، آسیب‌شناسی وضعیت موجود با نگاه مثبت به آینده و شاخص‌های اجتماعی،‌ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و هنری ایران آینده، موضوعات گفتگوی این مستند تصویری است.

مسئول دبیرخانه فرهنگی هنری ایران ۱۴۰۴ بیان کرد: تولید مستند تصویری، برگزاری مسابقه داستان‌نویسی، جمع‌آوری آثار ادبی شاخص، تولید محتوای هنری و رسانه‌ای از مجموعه فعالیت‌های این دبیرخانه است که در سطح ملی در حال تولید و آماده‌سازی است.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال