چهارشنبه 15 مرداد 1399

اعلام فراخوان اولین رویداد تولید فیلم داستانی سمر

فراخوان «اولین رویداد تولید فیلم داستانی سمر»
    -     کد خبر: 11453
    -     تاريخ انتشار : 1399/4/15|12:37
سرویس : استانها
حوزه هنری استان اصفهان فراخوان نخستین رویداد تولید فیلم داستانی سمر (داستان یا افسانه) را بر اساس ایده، طرح و فیلم‌نامه‌های برتر اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حسین خالقی‌پور معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اصفهان گفت: این فراخوان با موضوع آزاد به جمع‌آوری طرح‌ها و ایده‌های هنرمندان و فیلم‌سازان سراسر کشور می‌پردازد.

وی افزود: شرکت‌کنندگان در این فراخوان می‌توانند در بخش نگاه ویژه، ایده‌ها و طرح‌های خود را با موضوع همدلی و مشارکت اجتماعی، عدالت‌خواهی؛ جهش تولید و اقتصاد مقاومتی ارائه کنند.

خالقی‌پور خاطرنشان کرد: طرح‌های ارائه شده باید در قالب‌های فیلم کوتاه داستانی، تیزرهای نمایشی، نماهنگ و مستند نما (زیر ۵ دقیقه) باشند.

معاون فرهنگی حوزه هنری استان اصفهان ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و ارسال طرح‌ها و ایده‌های خود به سایت samarfilm.ir  مراجعه کنند.

وی ادامه داد: دفتر مرکزی این فراخوان در اصفهان است، ولی تمامی علاقه‌مندان از سراسر کشور می‌توانند طرح‌های خود را برای ما ارسال کنند.

گفتنی است، آخرین مهلت ارسال آثار ۱۰ مردادماه است و علاقه‌مندان به حضور در این فراخوان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09103465505 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال