شنبه 18 مرداد 1399

معتمدی: حوزه هنری در میان خیل عظیم تبلیغات ایدئولوژی، تأثیرگذار بوده است

محمد معتمدی
    -     کد خبر: 11447
    -     تاريخ انتشار : 1399/4/14|17:46
محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی در آیین تکریم و معارفه رئیس حوزه هنری گفت: تبلیغ درست، تبلیغی است که پیام‌ها را با تکنیک و تاکتیک از راه قلب‌ها منتقل کند و حوزه هنری امروز در میان خیل عظیم تبلیغات ایدئولوژی مختلف، در عرصه هنر بسیار تأثیرگذار بوده است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی در آیین تکریم محسن مؤمنی‌شریف و معارفه محمدمهدی دادمان حضور داشت و به اجرای قطعاتی پرداخت.

معتمدی به‌همین منظور و در ابتدای سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات محسن مؤمنی‌شریف گفت: مطمئن هستم که حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در زمان مدیریت جوان و پر انرژی محمدمهدی دادمان کمافی‌السابق درخشان و تأثیرگذار حرکت خواهد کرد.

وی در سخنان خود با اشاره به دیالوگی از فیلم محمد رسول‌الله (ص) بیان کرد: در قسمتی از فیلم که لشکر مسلمانان به مکه وارد شد، خانواده ابوسفیان از راه دادن لشکر به خانه خود اجتناب کرد. فردی در آن میان گفت: «این کارها فایده‌ای ندارد چرا که او از راه قلب‌ها وارد می‌شود.»

معتمدی حوزه هنری را در خیل عظیم تبلیغات ایدئولوژی تأثیرگذار دانست و ادامه داد: تبلیغ درست، تبلیغی است که پیام‌ها را با تکنیک و تاکتیک از راه قلب‌ها منتقل کند و حوزه هنری امروز در میان خیل عظیم تبلیغات ایدئولوژی مختلف، در عرصه هنر بسیار تأثیرگذار بوده است.  

وی در پایان مراسم قطعاتی را به‌عنوان حسن ختام برای مخاطبان اجرا کرد.

گفتنی است؛ مراسم تکریم محسن مؤمنی‌شریف و معارفه محمدمهدی دادمان، یکشنبه ۸ تیرماه در تالار اندیشه حوزه هنری برپا شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال