چهارشنبه 15 مرداد 1399

برگزاری محفل طنز «قندشکن» با موضوع فاصله‌گذاری

بیست و پنجمین محفل طنز «قندشکن»
    -     کد خبر: 11435
    -     تاريخ انتشار : 1399/4/14|11:13
سرویس : استانها
بیست‌وپنجمین محفل طنز «قندشکن» با موضوع «رعایت فاصله گذاری!» به‌صورت مجازی در حوزه هنری یزد برگزار ‌شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، بیست و پنجمین محفل طنز «قندشکن» با موضوع «رعایت فاصله‌گذاری!» با حضور تعدادی از شاعران و طنزپردازان استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، شامگاه ۱۱ تیماه در حوزه هنری یزد برگزار ‌شد.

این محفل به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به‌صورت زنده و مستقیم از صفحه‌های اینستاگرام حوزه هنری یزد @artyazd و @qandshekan برای علاقه‌مندان پخش شد.

امیررضا شجریان اجرای این برنامه را بر عهده داشت و حسن حاتمی بهابادی مهمان ویژه محفل بود.

در این محفل ادبی، آثاری در زمینه لزوم رعایت نکات بهداشتی و فاصله ‌گذاری اجتماعی در شرایط کرونا و همچنین حق همسایگی و حُسن همجواری ارائه شد.

محمود ملک‌ثابت، مهدی پرنیان (مسئول دفتر طنز حوزه هنری یزد)، حسن حاتمی بهابادی، امیررضا شجریان، محمدجواد حلوایی، محمدحسین منصوری، علی رمضانی، محمود صادق‌منش، محمد سرچشمه، علی برزگری خانقاه، محمد عظیمی، احمد رسولی، نرگس قاسمیان، زهرا ملک‌ثابت و غلامرضا پهلوان‌نژاد از شهرستان جیرفت در این محفل آثار نظم و نثر خود را خواندند.

در پایان به اثر برگزیده و آثار مرتبط با موضوع جوایزی تعلق گرفت.

این برنامه با همکاری حوزه هنری استان و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد برگزار شد.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را برای ارائه و خواندن در محافل طنز قندشکن به رایانامهqandshekan@gmail.com  ارسال کنند یا با شماره تلفن 36231400 داخلی 25 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال