دوشنبه 16 تیر 1399

کارگاه گرافیک «حقوق بی‌بشر» برگزار می‌شود

کارگاه گرافیک «حقوق بی‌بشر»
    -     کد خبر: 11412
    -     تاريخ انتشار : 1399/4/8|16:27
سرویس : استانها
همزمان با هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، کارگاه گرافیک «حقوق بی‌بشر» توسط حوزه هنری آذربایجان‌شرقی و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، جواد کریم‌نژاد با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص «حقوق بشر آمریکایی» و نام‌گذاری هفته دوم تیرماه هر سال به این نام، دبیرخانه پویش مردمی حوزه هنری از طراحان گرافیست متعهد استان آذربایجان شرقی علاقه‌مند به شرکت در این فراخوان، با توجه به بحران ویروس کرونا و شرایط حساس بهداشتی دعوت می‌کند با برنامه‌ریزی خاصی که جهت برپایی کارگاه لحاظ شده همکاری‌های لازم را به عمل آورند.

وی افزود: جهت پیش‌برد کارگاه و رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد ملی پیشگیری کرونا لازم است که پیش طرح‌های این موضوع را با استفاده از تجربیات حرفه‌ای خود آماده کرده و موقع حضور در کارگاه به استاد و مدیر کارگاه ارائه کنند و با صلاح‌دید و راهنمایی‌های لازم استاد، پوستر را در اندازه 50 در 70 سانتی‌متر اجرا کرده و در همان روز به پایان برسانند.

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان همچنین ادامه داد: طرح‌های ارائه شده به این فراخوان، نباید از آثار دیگر طراحان کپی‌برداری شده باشد.

وی در ادامه افزود: شرکت کنندگان می‌توانند یک یا دو پوستر در موضوع خواسته شده ارائه کنند و اگر طراحی به عللی نتوانست اجرای طرح تائید شده را به اتمام رساند، یک روز فرصت دارد که تصحیحات اعلام شده را اعمال کرده و اجرای نهایی را به ‌صورت فایل JPEG به مدیر کارگاه تحویل دهد.

کریم‌نژاد همچنین اظهار کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت متن کامل فراخوان با مدیر کارگاه (استاد مجید دلدوزی) با شماره 09144127193 تماس بگیرند.

این کارگاه روز سه شنبه (۱۰ تیرماه) از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ در محل حوزه هنری استان به نشانی تبریز، چهارراه شریعتی برگزار می‌شود.

گفتنی است، هنرمندان حتما با خود دستگاه لپ تاپ به همراه داشته باشند. آثار برگزیده در جشنواره هنری استانی و ملی شرکت داده خواهد شد و برخی از آثار منتخب، در صورت حصول شرایط، در سطح شهر در قالب بنر و لایت باکس چاپ خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال