دوشنبه 31 شهریور 1399

کتاب «هما» با محوریت زندگی شهید محسن امیدی به چاپ رسید

کتاب هما
    -     کد خبر: 11346
    -     تاريخ انتشار : 1399/3/31|17:29
سرویس : استانها
کتاب «هما» زندگی سردار شهید محسن امیدی از تولیدات حوزه هنری هنری استان همدان، همزمان با نمایشگاه مجازی سوره مهر روانه بازار کتاب می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مصاحبه‌گر و تدوین‌کننده کتاب «هما» با بیان اینکه این کتاب به روایت همسر شهید امیدی، «هما شالباف‌زاده» به رشته تحریر درآمده است گفت: شهید امیدی معلمی انقلابی در شهرستان نهاوند استان همدان بود که پس از انقلاب به عضویت سپاه پاسداران درآمد و با فرماندهی در گردان ۱۵۶ حر، ۱۵۴ حضرت علی اکبر، عملیات‌های والفجر ۲ و ۵ و ۸، شب عاشورایی بدر،  عملیات انصار در جنگ تحمیلی نقش‌آفرین بود و در علمیات ۲۰ شهریور سال ۶۵ جزیره مجنون، به فیض شهادت نائل آمد.

جمشید طالبی با اشاره به اینکه موضوع اصلی این کتاب از دل مصاحبه‌های کتاب «آب هرگز نمی‌میرد » پدیدار شده است افزود: این کتاب به وقایع قبل از انقلاب، حوادث انقلاب، دفاع مقدس در خوزستان، آوارگی زنان و دختران مناطق جنگ‌زده و مشکلات مهاجرت آنان به سایر استان‌های کشور و ازدواج ساده و صمیمی شهید امیدی به روایتگری هما شالباف‌زاده می‌پردازد.

وی با بیان اینکه مصاحبه کتاب «هما» با همکاری ربابه جعفری و بازنویسی مرتضی فرجی در مدت زمان ۲۰ ماه انجام پذیرفته است تصریح کرد: این کتاب از سوی انتشارات سوره مهر با ۳۸۴ صفحه، ۴ فصل و قطع رقعی روانه بازار کتاب می‌شود.

کتاب «هما» علاوه بر سایت انتشارات سوره مهر به‌زودی در غرفه مجازی انتشارات سوره مهر در نمایشگاه کتاب تهران با عنوان «انتهای راهروی ۲۷» از ۲۵ خرداد لغایت ۸ تیرماه به آدرس سایت http://27.sooremehr.ir عرضه می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال