پنج شنبه 19 تیر 1399

کارگاه آنلاین روش‌های خلاق نوشتن در سنندج

کارگاه نویسندگی
    -     کد خبر: 11265
    -     تاريخ انتشار : 1399/3/17|16:12
سرویس : استانها
با همکاری و مشارکت واحد آموزش وپژوهش حوزه هنری استان کردستان، کارگاه آنلاین روش‌های خلاق برای علاقه‌مند کردن دانش‌آموزان به نوشتن در سنندج برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، با همکاری و مشارکت واحد پژوهش و امور فرهنگی دانشگاه فرهنگیان و واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان کردستان، کارگاه آنلاین روش‌های خلاق برای علاقه‌مند کردن دانش‌آموزان به نوشتن در سنندج برگزار می‌شود.

شیلان برهانی مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری کردستان عنوان کرد: استفاده از بستر فضای مجازی در دوران کرونا و به منظور توان افزایی و به روزرسانی معلمان آینده با حضور طاهره اصفهانی از مدرسین توانمند حوزه توانمندسازی خلاقیت دانش‌آموزان به نوشتن کارگاهی آنلاین روز سه‌شنبه ۲۰ خردادماه از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ در بستر سامانه الکترونیکی دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این کارگاه تکنیک‌های نوشتن خلاق، آشنایی با کلمه و کاربرد آن، پرورش نگاه و تقویت حواس و اهمیت و ضرورت پرورش خلاقیت دانش‌آموزان بررسی و موارد لازم در این زمینه توسط مدرس دوره ارائه می‌شود.

برهانی با اشاره به صدور گواهی پایان دوره جهت شرکت‌کنندگان گفت: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاع و ثبت‌نام در کارگاه می‌توانند از طریق شماره تلفن‌های 09188716361 و 09188783251 اقدام کنند.

مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با توجه به شیوع ویروس کرونا در نظر است با استفاده از بستر سامانه‌های الکترونیکی دوره‌های مختلف هنری به منظور بهره‌مندی علاقه‌مندان فراگیری رشته‌های هنری در طول سال برگزار شود که به زودی اطلاع‌رسانی لازم در این خصوص صورت خواهد گرفت.

وی درخصوص مدرس دوره گفت: طاهره اصفهانی از مدرسین توانمند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان است که در زمینه داستان‌نویسی، قصه‌نویسی و نمایشنامه‌نویسی رتبه‌های برتر کشوری را کسب کرده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال