جمعه 13 تیر 1399

تولید اثر گرافیکی «با میهمان ملکوت» در مازندران

با میهمان ملکوت
    -     کد خبر: 11257
    -     تاريخ انتشار : 1399/3/13|15:18
سرویس : استانها
به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، حوزه هنری مازندران گزیده‌ای از بیانات ایشان را با عنوان «با میهمان ملکوت» منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران، گزیده‌ای از بیانات، ویژگی‌ها و سیره بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی را در قالب ۱۵ طرح تصویرگری به همراه متن نوشتاری تولید و در فضای مجازی منتشر کرد.

علیرضا پاکبین معاون فرهنگی هنری و مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران در این رابطه گفت: این آثار که محصول تلاش ملیحه مقصودی شهمیرزادی عضو گروه تصویرگری این مرکز است با هدف انتشار گزیده‌ای از فرمایشات و خاطرات به جا مانده از امام خمینی(ره) آماده شده و به مناسبت سالگرد ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی منتشر شد.

وی با ابراز این نکته که متن این آثار به بخش‌های جالب و خاطره‌انگیز زندگی امام راحل می‌پردازد گفت: «با میهمان ملکوت» یک مجموعه شامل ۱۵ اثر همراه با تصاویر امام خمینی(ره) است و نوشتار این کار هم از کتاب‌هایی همچون «سیره امام» « پدر مهربان» و... است.

شایان ذکر است، «با میهمان ملکوت» که با رویکرد آشنایی بیشتر نوجوانان و جوانان با منش، رفتار و اندیشه‌های امام خمینی(ره) تهیه شده، از امروز در پایگاه‌های مجازی حوزه هنری مازندران و سایر گروه‌های استانی و کشوری منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال