پنج شنبه 19 تیر 1399

شیروانی: فرهنگ و هنر سر منشأ پیشرفت هر جامعه هستند

شیروانی
    -     کد خبر: 11249
    -     تاريخ انتشار : 1399/3/12|15:33
سرویس : استانها
رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: فرهنگ و هنر سر منشأ پیشرفت هر جامعه هستند و باید هر چه بیشتر به این مقوله توجه شود، چرا که توجه نکردن به مقوله فرهنگ و هنر در جامعه باعث آسیب‌های بسیاری در سطح جامعه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نشست رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری و شهردار شهرکرد درخصوص اجرای برنامه‌های مشترک بین دستگاهی برگزار شد.

در این نشست شهردار شهرکرد عنوان کرد: باید برای تقویت روحیه نشاط و سازندگی در جامعه با همکاری بین دستگاهی تلاش بیشتری انجام دهیم و شهرداری شهرکرد آمادگی خود برای اجرای برنامه‌های مشترک بین دستگاهی را اعلام می‌دارد.

بهادر عبدالغنی اظهار داشت: فضاهای بسیاری در اختیار شهرداری شهرکرد است، مانند سینمایی رو باز پارک ملت که همت و همکاری دستگاه‌های فرهنگی را می‌طلبد تا بتوانیم این فضاهای موجود را به کاربری تبدیل کرده و مکان‌هایی تفریحی و امن برای مردم شهرکرد فراهم کنیم.

وی گفت: سازمان فرهنگی رفاهی و ورزشی شهرداری شهرکرد با همکاری حوزه هنری و دیگر ارگان‌های فرهنگی می‌تواند برنامه‌های بسیار خوبی در سطح شهر اجرا کند و چه بسا با کمک هنرمندان استان بتوان به زیباسازی مادی و معنوی بیشتر شهر نیز کمک شایانی شود.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست ضمن تبریک به مهندس عبدالغنی برای انتصاب شایسته در پست شهرداری گفت: حوزه هنری به عنوان یک نهاد هنری انقلابی تلاش دارد با تولید آثار فاخر هنری، اجرای برنامه‌ها و شناسایی و حمایت از استعدادهای هنری جوان در استان فضای مطلوبی را در عرصه فرهنگ و هنر استان فراهم آورد.

حجت‌الله شیروانی افزود: فرهنگ و هنر سر منشأ پیشرفت هر جامعه هستند و باید هر چه بیشتر به این مقوله توجه شود، چرا که توجه نکردن به مقوله فرهنگ و هنر در جامعه باعث آسیب‌های بسیاری در سطح جامعه خواهد شد.

شیروانی ضمن تقدیر و تشکر از شهرداری شهرکرد برای کمک در ساخت پردیس سینمایی بهمن شهرکرد گفت: ساخت پردیس سینمایی بهمن شهرکرد یکی از پروژه‌های بسیار ارزشمند و مناسب در استان است و هنوز احتیاج به حمایت دارد.

وی افزود: بودجه ساخت این پردیس سینمایی را سازمان مرکزی حوزه هنری و موسسسه بهمن سبز حوزه هنری تقبل کرده‌اند. با این حال اتمام هر چه زودتر این پروژه همکاری مدیران ارشد استانی را می‌طلبد تا شاهد یکی از بهترین و مجهزترین پردیس‌هایی سینمایی کشور در استان باشیم.

رئیس حوزه هنری استان آمادگی خود را برای اجرای برنامه‌های مشترک هنری و تولید آثار هنری با شهرداری شهرکرد اعلام کرد و گفت: امیدوار هستیم با همکاری بین دستگاهی آثار و برنامه‌های فاخر فرهنگی و هنری بسیار خوبی در سطح شهر اجرا شود و از ظرفیت‌های هنرمندان ارزشمند استان بیش از پیش بهره‌گیری کنیم.

دیدار رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری و شهردار شهرکرد با حضور مدیر ارتباطات شهرداری شهرکرد، مدیر روابط عمومی حوزه هنری و مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان ۱۱ خردادماه در شهرداری شهرکرد برگزار شد.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال