سه شنبه 17 تیر 1399

دیدار رئیس حوزه هنری مازندران با فرماندار مرکز استان

معصومی گرجی
    -     کد خبر: 11247
    -     تاريخ انتشار : 1399/3/12|13:32
سرویس : استانها
رئیس حوزه هنری مازندران با فرماندار شهرستان ساری در نشستی درباره افزایش سطح همکاری‌های دوجانبه گفت‌وگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، روز یکشنبه ۱۱خردادماه، مهدی معصومی‌گرجی طی دیداری با عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری، درباره امکان همکاری در برخی زمینه‌ها (امور اجرایی، فعالیت‌ها و تولیدات فرهنگی هنری) گفت‌وگو کردند.

در این دیدار عباسعلی رضایی ضمن ابراز شناخت و خرسندی از فعالیت‌های حوزه هنری مازندران به‌ویژه تولیدات عرصه انقلاب و دفاع مقدس، فعالیت در مسیر ارزش‌های والای انسانی را یک وظیفه عمومی برشمرد.

وی همچنین گفت: زبان هنر، زبان رسایی در انتقال مفاهیم یا نقد مسائل و مشکلات است و هزینه درست در عرصه هنر یک سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

رئیس حوزه هنری مازندران در ادامه این دیدار با اشاره به نیازهای عرصه فرهنگ و هنر استان، حمایت از هنرمندان و تداوم و ترویج فعالیت‌های فرهنگی هنری، آن را پیش نیاز توسعه جامعه عنوان کرد.

معصومی گرجی همچنین با طرح بحث پیگیری‌های حوزه هنری مازندران جهت احداث پردیس سینمایی ایران در مرکز استان از فرماندار ساری خواست تا با توجه به نیاز این شهرستان و شهرهای اطراف به یک مرکز فرهنگی سینمایی در مسیر این اتفاق همکاری کند.

وی با قدردانی از اقدامات عباسعلی رضایی و شیوه مدیریت جهادی وی، نگاه ویژه فرماندار ساری در امور مربوط به تملک و تجهیز حوزه هنری در مرکز استان را امری اثربخش در برنامه‌ریزی و تولیدات این نهاد برشمرد.

در پایان این نشست مقرر شد تا در روزهای آتی طرح‌ها و نقشه‌های پردیس سینمایی ایران طی نشستی با حضور مسئولان مربوطه با هدف طرح راهکارهای عملی جهت آغاز این رویداد در فرمانداری ساری مورد بررسی قرار بگیرد.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال