پنج شنبه 19 تیر 1399

پردیس سینمایی بهمن شهرکرد پنج سالنه می‌شود

مهدی حسن زاده
    -     کد خبر: 11243
    -     تاريخ انتشار : 1399/3/12|13:31
سرویس : استانها
مدیر امور سینمایی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: پردیس سینمایی بهمن شهرکرد که قبل از این با ۴ سالن در حال ساخت بود به همت موسسه بهمن سبز و حمایت حوزه هنری به یک سالن چهار فصل روباز مجهز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مهدی حسن‌زاده عنوان کرد: پروژه احداث نخستین پردیس سینمایی حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری هم اکنون مراحل پایانی خود را سپری می‌کند و به زودی آماده بهره‌برداری در سال جدید سینمایی خواهد شد.

وی افزود: پردیس سینمایی بهمن شهرکرد با برخورداری از ۴ سالن سینمایی هر کدام به ظرفیت‌های ۲۳۴، ۶۹، ۶۹ و ۶۲ صندلی و  یک سالن روباز چهارفصل، پیش از این یک سینمای تک سالنه با قدمت بیش از ۵۰ سال بود.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: توسعه و بازسازی این سینما از آذرماه سال گذشته در قالب طرح توسعه سینماهای سراسر کشور، توسط موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری آغاز شد و بودجه کل این پروژه به صورت ملی است.

حسن‌زاده گفت: اضافه شدن ۳ سالن جدید به این مجموعه، احداث یک سالن روباز چهارفصل، بازسازی کامل نمای بیرونی، دکوراسیون داخلی و لابی خروجی سینما، طراحی یک سالن ویژه کودک، بروزرسانی تجهیزات فنی و نمایشی، تعویض کامل صندلی‌های فرسوده و تجهیز آن به امکانات روز و احداث کافی شاپ و فودکورت نیز از دیگر بخش‌های این طرح است.

گفتنی است، پردیس سینمایی بهمن شهرکرد یکی از دو سینمای استان چهارمحال و بختیاری است که با توسعه آن، مخاطبان این استان می‌توانند با وجود چندین سالن مجزا، فیلم‌های دلخواه خود را انتخاب و تماشا کند. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا ابتدای تابستان این سینما آماده افتتاح خواهد بود.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال