سه شنبه 17 تیر 1399

برگزاری نشست نقد و بررسی کتاب‌ پیش از چاپ حوزه هنری سمنان

نشست نقد و بررسی کتاب‌ پیش از چاپ
    -     کد خبر: 11238
    -     تاريخ انتشار : 1399/3/12|13:28
سرویس : استانها
نشست تخصصی نقد و بررسی کتاب‌های پیش از چاپ با همکاری استان‌های سمنان، خراسان شمالی و آذربایجان شرقی، به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نشست نقد و بررسی کتاب «بی‌تابی‌های من و نساء خانم» به قلم «هوشنگ حبیبی بسطامی» که روایتی است از خاطرات و زندگی شهید محمدرضا خالصی، با همکاری نویسندگان و پژوهشگران استان‌های سمنان، خراسان شمالی و آذربایجان شرقی به صورت مجازی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، نشست نقد مجازی کتاب «بی‌تابی‌های من و نساء خانم» با حضور محمد قاسمی‌پور مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری اداره کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری، به میزبانی رسول گلپایگانی مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان سمنان و با همکاری داود خدایی و اکرم صدیقی مسئولان دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان های آذربایجان شرقی و خراسان شمالی برگزار شد.

در این نشست تخصصی به مواردی همچون زاویه دید مناسب و تازه، پرداختن به جزئیات، استفاده مطلوب از عناصر داستانی و همچنین نثر روان در این کتاب اشاره شد و همچنین منتقدان متذکر شدند که باید پانوشت‌های توضیحی در خصوص معرفی افراد، مکان‌ها، عملیات‌ها و ... به متن اضافه و با مقدمه ناشر و مؤلف و بخش اسناد و تصاویر، کتاب تکمیل شود.

شایان ذکر است، کتاب «بی‌تابی‌های من و نساء خانم» روایتی است داستانی از روزهای پایانی زندگی شهید محمدرضا خالصی از زبان همسر و سه تن از همرزمان و دوستان این شهید که در دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان سمنان تولید شده است و در مراحل نگارش و اصلاح برای چاپ قرار دارد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال