جمعه 13 تیر 1399

کارگاه‌های مهرواره «جوان سوره» به صورت مجازی برگزار می‌شود


هفدهمین مهرواره شعر و داستان «جوان سوره»
    -     کد خبر: 11215
    -     تاريخ انتشار : 1399/3/7|11:37
به دنبال ادامه یافتن مخاطرات کرونا و برای حفظ سلامت مخاطبان، بنا به تصمیم دبیرخانه هفدهمین مهرواره شعر و داستان «جوان سوره»، کارگاه‌های آموزشی این رویداد ادبی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، دبیرخانه هفدهمین مهرواره شعر و داستان «جوان سوره» اعلام کرد، کارگاه‌های آموزشی این رویداد حوزه ادبیات به صورت مجازی برگزار می‌شود.

در این تصمیم که به دنبال ادامه یافتن مخاطرات کرونا و برای حفظ سلامت مخاطبان اجرایی می‌شود، علاقه‌مندان سراسر کشور می‌توانند از نظرات و دیدگاه‌های اساتید شعر و داستان استفاده کنند.

کارگاه‌های آموزشی هفدهمین مهرواره شعر و داستان «جوان سوره» که مراحل انتخاب و داوری آن در حال حاضر به پایان رسیده و آیین معرفی برگزیدگان آن به دلیل شیوع ویروس کرونا چند ماه به تعویق افتاده است، از طریق آپارات موسسه سپهر سوره هنر، اینستاگرام این مجموعه به شناسه @sepehrsoorehonar و سایر فضاها در اختیار مخاطبان جشنواره قرار می‌گیرد.

این کارگاه‌های آموزشی با موضوع نقد و بررسی آثار راه یافته به مهرواره در بخش شعر نو توسط افسانه غیاثوند، علی داوودی در بخش شعر کلاسیک، منیژه آرمین و عذرا موسوی در بخش داستان و رمان تدریس می‌شوند. زمان انتشار این برنامه‌های تولیدی از کارگاه‌ها متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود.

گفتنی است، هفدهمین مهرواره شعر و داستان «جوان سوره» هنر در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال