یکشنبه 4 آیان 1399

زارعی: باشگاه تئاتر تجربه مدلی موفق است

زارعی
    -     کد خبر: 11195
    -     تاريخ انتشار : 1399/3/6|11:46
سرویس : استانها
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در بازدید از حوزه هنری قم، فعالیت‌های باشگاه تئاتر تجربه را مدلی موفق خواند که می‌توان از آن الگو برداری کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در این بازدید زارعی با دور جدید فعالیت‌های واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری قم در قالب باشگاه تئاتر تجربه آشنا شد.

در ابتدای این بازدید احمد سلیمانی مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری قم به معرفی کارگروه‌های تخصصی این باشگاه و فعالیت‌های آنها پرداخت و تصریح کرد: این فعالیت حرکتی است که طی یک پروسه و با شکل‌گیری کارگاه اولین تجربه آغاز شده و حالا هنرجویان دوره‌های مختلف آن کارگاه فعالیت باشگاه را در قالب علمی و تخصصی در دست گرفته‌اند و با برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های تخصصی سعی در بالا بردن اطلاعات و مهارت‌های خود و دیگر علاقه‌مندان به فعالیت‌های تئاتر در قم دارند.

در ادامه رئیس مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری ضمن قدردانی از تشکیل باشگاه تئاتر تجربه بیان کرد: این فعالیت یک جریان بزرگ چه در حوزه آموزش و چه در حوزه فعالیت‌های تخصصی است و مدل قابل توجه و موفقی است که می‌توان از آن الگوبرداری کرد.

زارعی همچنین ضمن بازدید از دفتر باشگاه، سالن در اختیار هنرجویان و کارگاه‌ عروسک‌سازی، در کارگاه کارگردانی تئاتر که توسط محمدرضا آزاد در حال برگزاری بود شرکت کرد.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال