یکشنبه 11 خرداد 1399
حوزه هنری برگزار می‌کند؛

پویش شعارنویسی «سنگ‌نامه‌ها» با موضوع قدس شریف

پویش شعارنویسی«سنگ‌نامه‌ها» با موضوع قدس شریف
    -     کد خبر: 11141
    -     تاريخ انتشار : 1399/2/23|12:39
حوزه هنری به مناسبت روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، پویش شعارنویسی با موضوع قدس شریف را با عنوان «سنگ‌نامه‌ها» برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، با نزدیک شدن به روز جهانی قدس شریف و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، حوزه هنری انقلاب اسلامی در راستای حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین اشغالی، پویش شعارنویسی با موضوع قدس شریف را با عنوان «سنگ‌نامه‌ها» برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش می‌توانند جملات کوتاه و شعار‌های خود را با موضوعات زیر به اپلیکیشن حوزه هنری ارسال کنند:
•    نفی اشغالگری در جهان
•    صهیونیزم ستیزی
•    مقاومت
•    وحدت جهان اسلام
•    حقوق بشر

برای نصب این اپلیکیشن عدد ١ را به ۵٠٠٠٢٠٧٧ ارسال و یا از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید.

لینک مستقیم اندروید

کافه بازار

نسخه وب اپلیکیشن (PWA): ios

جملات و شعارهای برتر با ذکر نام نویسنده در اپلیکیشن حوزه هنری منتشر خواهد شد و هدایایی به برگزیدگان تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است، روز قدس یا روز جهانی قدس آخرین جمعه ماه رمضان است که امام خمینی(ره) در سال ۱۳۵۸شمسی (رمضان ۱۳۹۹قمری) آن را روزی رسمی برای حمایت از مردم فلسطین دانست و از مسلمانان جهان خواست که برای کوتاه کردن دست رژیم صهیونیستی و پشتیبانان آن به هم بپیوندند. نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس، با حمایت بسیاری از روشنفکران و هنرمندان مواجه شد و امروزه علاوه بر ایران، در کشورهای مختلفی از جهان، راهپیمایی و مراسم روز قدس برگزار می‌شود که بنابر گزارش منابع خبری، این تعداد به ۸۰ کشور در قاره‌های مختلف جهان می‌رسد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال