جمعه 9 خرداد 1399
مدیر مرکز مستند سوره حوزه هنری عنوان کرد:

سال ۹۸ توجه ما بر روی مسائل اجتماعی بود/ بعد از کرونا پروژه‌های نیمه‌کاره از سر گرفته خواهد شد

یاسر فریادرس
    -     کد خبر: 11030
    -     تاريخ انتشار : 1399/2/3|14:08
یاسر فریادرس گفت: بعد از پایان طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به دلیل شیوع بیماری کرونا، فیلم‌برداری پروژه‌های نیمه‌کاره مرکز مستند سوره از سر گرفته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، یاسر فریادرس مدیر مرکز مستند سوره حوزه هنری عنوان کرد: در سال ۹۸ توجه ما بر روی مسائل اجتماعی بود و اگر بخواهیم پروژه‌های مرکز مستند سوره را تقسیم‌بندی کنیم باید از پروژه‌های در حال ساخت و پروژه‌های تکمیل شده صحبت کنیم و به تفکیک وضعیت نمایش آنها را مشخص کنیم.

وی تشریح کرد: ما در سال گذشته تعدادی مستند به اتمام رساندیم که بعضی از آنها از سال قبل مانده و بعضی‌ها جدیدتر بود. این مستندها شامل «باشگاه شهرت» به کارگردانی حسن یادگاری، «سکوهای صورتی» به کارگردانی محمدجواد رئیسی، «آدور» به کارگردانی محمدصادق اسماعیلی، «مجموعه آدم‌های بحران» و «هجوم آب» (سیل شیراز) به کارگردانی محمد کارت و تهیه‌کنندگی وحید کاظمی، «مجموعه خاطرات سعدآباد» به کارگردانی یوسف جعفری، «خط تولید» به کارگردانی یاسر طالبی، «مادر جبهه‌ها» به کارگردانی شهرام میرآب اقدم، «مک دونالدز تقدیم می‌کند» به کارگردانی توحید ابراهیمی، «تنها مدرس» به کارگردانی معین شافعی و «تمدن بزرگ» به کارگردانی میثم پوررشیدی است.

فریادرس افزود: از میان مستندهای ذکر شده «باشگاه شهرت»، «آدم‌های بحران»، «هجوم آب»، «خاطرات سعدآباد»، «خط تولید» و «مک دونالدز» پخش تلویزیونی داشتند و سایر آثار طی مراسمی رونمایی و اکران مردمی شدند.

مدیر مرکز مستند سوره همچنین به ۵ مستند در حال ساخت مرکز اشاره کرد که شامل «فصلی میان خواب و ترانه» به کارگردانی بهروز نورانی‌پور، «پرتره اصغر نقی‌زاده» به کارگردانی محسن نقی‌زاده، «پرتره امیرحسین فردی» به کارگردانی محسن کریمیان است.

وی در پایان در خصوص تولیدات سال ۹۹ گفت: در فرصت مغتنمی به تشریح برنامه‌ها و چشم‌انداز سال جدید خواهیم پرداخت و بعد از پایان طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به دلیل شیوع بیماری کرونا، فیلم‌برداری پروژه های نیمه‌کاره از سر گرفته خواهد شد و با ساخت آثار جدید و رونمایی آنها ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال