دوشنبه 31 شهریور 1399

مسابقه ادبی «با ادبیات در خانه می‌مانیم»

مسابقه ادبی «با ادبیات در خانه می‌مانیم»
    -     کد خبر: 10955
    -     تاريخ انتشار : 1399/1/27|12:15
سرویس : استانها
مسابقه ادبی «با ادبیات در خانه می‌مانیم» با توجه شیوع ویروس کرونا و به مناسبت هفته هنر انقلاب از سوی حوزه هنری استان همدان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان همدان گفت: از آنجایی که مهار و کنترل انتشار ویروس کووید-19 با فاصله‌گذاری اجتماعی و کاهش مراودات میسر خواهد شد، حوزه هنری همدان اقدام به برگزاری مسابقه ادبی «با ادبیات در خانه می‌مانیم» کرده است.

مریم زندی «روزهای قرنطینه»، «ویروس کرونا»، «فاصله‌گذاری اجتماعی» و «مدافعان سلامت» را موضوعات این مسابقه ادبی اعلام کرد و افزود: مسابقه در سه بخش شعر (بزرگسال، کودک و نوجوان)، داستان (بزرگسال، کودک و نوجوان) و یادداشت‌های روزانه برگزار خواهد شد و از برگزیدگان در مراسمی تقدیر به عمل می آید.

وی مهلت ارسال آثار را ۳۱ اردیبهشت‌ماه اعلام کرد و گفت: این مسابقه شرایط سنی ندارد و کلیه شاعران و نویسندگان استان همدان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و دبیرخانه مجاز به استفاده از آثار ارسالی در کتاب، مجله، فضای مجازی و... است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را با ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس به ایمیل info@arthamadan.ir با ذکر عنوان مسابقه «با ادبیات در خانه می‌مانیم» ارسال کنند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال