شنبه 10 خرداد 1399

برگزاری مسابقه عکس و نقاشی «در خانه می‌مانیم»

مسابقه عکس و نقاشی «در خانه می‌مانیم»
    -     کد خبر: 10861
    -     تاريخ انتشار : 1399/1/18|12:43
سرویس : استانها
حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در راستای فرهنگ مقابله با گسترش زنجیره ویروس کرونا مسابقه عکس «در خانه می‌مانیم» و نقاشی ویژه کودکان را برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مدیر واحد آموزش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای فرهنگ مقابله با گسترش زنجیره ویروس کرونا مسابقه عکس با عنوان «در خانه می‌مانیم» برگزار می‌شود.

اسحاق آقایی، اظهار کرد: از همه عکاسان اعم از حرفه‌ای و آماتور و علاقه‌مندان به عکاسی دعوت می‌شود با این رویداد استانی همراه و همیار شوند. امید است آثار ارسالی به دبیرخانه این مسابقه ضمن پرداختن به این موضوع مهم از زوایای مختلف اثرگذاری لازم را در سطح جامعه داشته باشند.

دبیر این مسابقه افزود: موضوعات مسابقه شامل تمامی فعالیت‌های مربوط به در خانه ماندن سرگرمی، بازی و تفریح، مطالعه، بهداشت فردی آشپزی، کلاس‌های آنلاین، همکاری در فعالیت‌های خانه و... است.

آقایی با اشاره به مقررات مسابقه، تصریح کرد: شرکت برای همه علاقه‌مندان آزاد است. آثار می‌توانند با دوربین عکاسی و یا موبایل تهیه شده باشند. تصمیم در موارد پیش بینی نشده به عهده برگزار کننده است، شرکت در این مسابقه به منزله پذیرش همه قوانین و مقررات مسابقه است و علاقه‌مندان در هر بخش تنها می‌توانند حداکثر ۷ عکس ارسال کنند.

وی بیان کرد: در بخش موبایل سه برگزیده هر کدام ٢٠٠ هزارتومان در بخش دوربین عکاسی نفر اول یک میلیون تومان و نفر دوم ۷۰۰ هزار تومان و به نفر سوم ۵۰۰ هزار تومان تعلق می‌گیرد.

مدیر واحد آموزش حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تقویم مسابقه آخرین مهلت ارسال ۲۵ فروردین‌ماه و زمان داوری ۲۷ فروردین‌ماه است. عکس‌های بخش موبایل به شماره ۰۹۱۷۳۴۱۱۰۸۰ واتساپ شود و عکس‌های بخش دوربین به ایمیل shaghaghaei۲۰@gmail.com ارسال شوند و گروه داوران حسن غفاری، حسن فتاحیان و اسحاق آقایی هستند.

مسابقه نقاشی «در خانه می‌مانیم»

از سوی واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد مسابقه نقاشی ویژه کودکان با عنوان «در خانه می‌مانیم تا کرونا را شکست دهیم» برگزار می‌شود.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری در این باره گفت: این جشنواره با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، ویژه کودکان در یاسوج برگزار می‌شود.

عبدالرسول شریفی با اشاره به شرایط شرکت در جشنواره افزود: علاقه‌مندان می‌بایست ابتدا آثار خود را در اندازه A4 و با تکنیک آزاد تولید و سپس یک قطعه عکس از آن را حداکثر تا تاریخ ۲۷ فروردین‌ماه از طریق واتساپ و سروش به شماره 09174327385 به دبیرخانه ارسال کنند.

شریفی از شرکت‌کنندگان خواست تا در کنار آثار ارسالی مشخصات، میزان سن و شماره تلفن خود را قید کنند.

وی تصریح کرد: آثاری که از خلاقیت و شیوه اجرایی متفاوتی برخوردار باشند در اولویت انتخاب قرار می‌گیرند.

شریفی یادآور شد:در این جشنواره به ۱۵ اثر برگزیده جوایز یکصد هزار تومانی تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال