شنبه 10 خرداد 1399
با یاد و خاطره شهید سلگی؛

پخش کتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد» در چهارده قسمت از رادیو نمایش

«آب هرگز نمی میرد»
    -     کد خبر: 10855
    -     تاريخ انتشار : 1399/1/18|10:35
رادیو نمایش با پخش کتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد» یاد و خاطره شهید سردار حاج میرزا محمد سلگی را گرامی می‌دارد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» از آثار منتشر شده سوره مهر، مفتخر به تقریظ مقام معظم رهبری به قلم حمید حسام است که خاطرات سردار شهید  میرزا محمد سلگی و جمعی از رزمندگان گردان حضرت ابوالفضل(ع) و چهار فرمانده لشگر ۳۲ انصار الحسین(ع) همدان را روایت می‌کند.

اشرف‌السادات اشرف‌نژاد تهیه‌کننده کتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد» در این باره گفت: این کتاب موفقیت‌های زیادی را به دست آورده و فروش بالایی داشته است و محمد رضا علی به عنوان گوینده تلاش بسیار زیادی کرد تا حس فوق‌العاده‌ای را برای مخاطب ایجاد کند و به نظرم از عهده آن برآمده است.

وی افزود: کتاب‌های این‌چنینی چنان نوشته شده‌اند گویا شما در صحنه جنگ حضور دارید و تمامی آن هیجانات و احساسات به نوعی به شما منتقل می‌شود و بالاتر از یک فیلم مستند جنگی تاثیر گذار است و خلوص خاصی که در آن وجود دارد باعث می‌شود که مدت‌ها اثر آن حضور را در خود احساس کنید.

تهیه‌کننده کتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد» ادامه داد: با خواندن اثر انگار رزمنده‌ای میان میدان جنگ هستی و هر لحظه ممکن است به شهادت برسی و آنجا است که می‌فهمی هیچ امری جز به اراده و خواست خدا اتفاق نمی‌افتد.

اشرف‌نژاد در پایان تأکید کرد: خلوص گوینده و گفتار و اعتقاد او در ایجاد این حس بسیار موثر است و به هر گوینده ای نباید اینگونه کارها سپرده شود، چرا که نویسنده کتاب جنگی مسئولیتی دارد و گوینده و تهیه‌کننده هم مسئولیتی جدا و به نظرم این کار در جایی نزد خداوند جهاد کوچکی است چرا که شناساندن شهدا کم از جهاد نیست.

سردار حاج‌ میرزا محمد سلگی یکی از فرماندهان دوران هشت سال دفاع مقدس استان همدان روز پنجشنبه هفته گذشته پس از سال‌ها درد به دلیل جراحت شیمیایی به همرزمان شهیدش پیوست.

«آب هرگز نمی میرد» به تهیه کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد و با گویندگی محمد رضا‌ علی، در چهارده قسمت هر روز ساعت ۱۴:۳۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال